Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A5 2017 telom...

Samsung galaxy A5 2017 telom van és vásároltam hozzá gyári tokot ami Clear View Cover flip átlátszó tok ami tók jó lenne ha, többféle képen megtudná jeleniteni always on display órát a tókon is mint a telefonon de mit kéne be állitcsak?

Figyelt kérdés
A telelon ezt a olways on display óraés értesitési funkciót többféle képen betudom ugy álliítani ahogy én szeretném ha kikapcsol a telefon , de a gyári samsung tokon csak egy féle formátumban tugya megjeleniteni az időt , példakép mondom hogy 17 óra 30 , a 17van felül és a 30 alatta de én ugy akkarom hogy 17:30 legyen vagy a rendes mutatós óra funkció is jó lenne de a tokon mértcsak ezt a felül és alul óra mutató funkciót mutasa , a telefonon nem találtam erre beállitásthogy a tokon is tugyan szabályozni a órát meg az értesitést , valakinek valami őtlette esetleg vag akinek szintén ilyen telefonja van ?
2017. nov. 22. 15:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!