Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony USM64SA3 usb...

Van egy Sony USM64SA3 usb adathordozón, aminek van egy telefonba bedugható és egy normál laptopoknál használatos vége?

Figyelt kérdés
Az vele a problémám, hogy a kisebbik fele valamiért nem jó. Amikor kikapcsolt képernyőnél bedugom a telefonba, akkor a telefon képernyője felvilágosodik, de amúgy a telefon nem jeleníti meg. Tehát valamilyen szinten amikor bedugom akkor érzékeli, de mégsem jó valamiért. A nagyobbik fele jó az rendesen működik. Pár napja használtam és akkor még semmi probléma nem volt vele, senki más nem használta csak én. Valakinek valami ötlete hogy hogyan lehetne megjavítani vagy ilyesmi? Lehet ha meg garanciában van, de minden dobozát és iratát eldobtam.

2017. nov. 22. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Doboz nem kell, vásárlást igazoló blokk kell.

Azért kipróbálnám egy másik telefonnal.

2017. nov. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen már próbáltam más telefonokkal is, de azokkal is ugyan ezt a jelenséget produkálja.
2017. nov. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!