Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8 vélemény?

Samsung Galaxy S8 vélemény?

Figyelt kérdés
Egy ideje szemezek már vele, de úgy álltam a dologhoz hogy amíg a mostani jó addig marad is, na ma este sikeresen be is adta a kulcsot a szeretett készülék. Helyére szeretnék valamit elsősorban az S8 tulajok véleménye érdekelne vagy akiknek van esetleg családba, baráti körben, de igazából ALTERNATÍVÁKRA IS NYITOTT VAGYOK, ebben az árkategóriában. Nem ismerem annyira ezeket a mai készülékeket, ezért is szeretnék segítséget kérni!

2017. nov. 24. 00:05
 1/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nekem S8+ szerintem teljes rendben van a készülék
2017. nov. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az általános válasz az, hogy a csúcsmodellekből vedd azt, amelyik jobban tetszik, csalódni nem nagyon fogsz.


Én személy szerint undorodom a Samsung formatervétől és szoftverezettségétől, szóval én másfelé nézelődnék inkább.

2017. nov. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
Mondjuk én eddig nem voltam túlságosan oda a Huaweieknél, de most az S8+ból hajlok a Mate 10 Pro felé
2017. nov. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kicsi az 5.8" ne tévesszen meg, vagy ha a kissebb jó akkor válaszd
2017. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!