Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan gagyi szinte mind...

Miért olyan gagyi szinte mind telefon hangszórókat?

Figyelt kérdés
Még ezelőtt jobb zenetelefonok voltak

2017. nov. 24. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Te Google fordítót használsz? :D
2017. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Mert olyan kicsi méretben nem lehet normális minőségű / hangerejű hangszórót létrehozni. Vagyis lehet, de az annyiba kerülne mint maga a telefon. Vagy többe.

Zenét nem a telefon hangszóróján hallgat az ember, ezért is nem arra koncentrálnak a gyártók.

2017. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zzzoli ***** válasza:
76%
Azért ha a 100 ezer Ft feletti kategóriában szétnézel azok nem annyira gagyik éppen.
2017. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem tud mert telefonos cégek okos jól telefon összerak. Mert okos olcsó telefon nem jó hangszórók.

Te venni most expensive smarttelefon az fog tudni jó szinte telefon hangszóró!


Megfogalmaztam, hogy megértsd ;)

2017. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Alex Fly ***** válasza:
64%

Két külön dologról beszélsz.

Zenetelefon ügyileg a régiek labdába sem rughatnak pl. az LG V-sorozatába szerelt high-end Sabre DAC-ok mellett.

A beléjük szerelt hangszórónak ehhez semmi köze. Azon keresztül szól a csengő- és értesítési hang illetve a kihangosított telefonbeszélgetés. A beszédkódolás alapból feleslegessé teszi a jobb minőséget.

Zenét és egyéb minőségi hanganyagot pedig értelmes ember amúgy sem azon keresztül hallgat...

2017. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk én kifejezetten utálom mikor valaki cigányhifiként használja a telefonját.
2017. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Utolsóval egyet értek.
2017. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetne jobb hangszórója a telefonoknak, de a telefon az telefon - a legtöbb ember nem hangszórón keresztüli zenehallgatásra használja a telefonját. Ezért teljesen felesleges lenne a gyártóknak többezer vagy tízezer forintokért még valami használható hangszórót kialakítani. Persze a többszázezer forintokkal túlárazott telefonok simán megtehetnék, de tudjátok hogy van ez, feleslegesen nem költenek 1 centet sem.

És nem csak utcán lehet így hallgatni zenét, én itthon szoktam néha, de arra a pár percre bőven jó az én mobilom is.

2017. nov. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

A kedves kérdezőnek meg is látszik az értelmi szintje...


Anarchia2017

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnap 21:52

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Miért olyan gagyi szinte mind telefon hangszórókat?

"Nem tud mert telefonos cégek okos jól telefon összerak. Mert okos olcsó telefon nem jó hangszórók. Te venni most expensive smarttelefon az fog tudni.."

Az üzenet szövege: Anyád te retek

2017. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt írtad ne ferdits.....
2017. nov. 25. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!