Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most kaptam a telefonomhoz...

Most kaptam a telefonomhoz egy 3000 mAH-es powerbankot a kérdés pedig, hogy hogy az a 3000mAH hányszor tudja feltölteni a s7 edget?

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 09:59
 1/4 Zzzoli ***** válasza:

Egyszer sem fogja tudni. Ugyanis az S7 3600mAh-s akkut tartalmaz, másrészt lehet hogy az a powerbank a 3000-et sem tudja.

Neked ahhoz kellene egy 15-20 ezer mAh-ás valós, tehát 10 ezer Ft körüli power bank.

2017. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kipróbálod és megtudod. Sajnos nem megbízhatóak ezek a megadott értékek, elméleti saccolgatással nem sokra mégy.

Amúgy szerintem egyszer sem.

2017. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat
2017. nov. 25. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a 3000mAH csak arra elég, hogy rátölts, ha épp nincs közelben konnektor. Ezzel nem érsz el 1 teljes töltést, hisz a teló akkuja nagyobb kapacitású (és akkor még hatásfokról/veszteségről szó sem esett), viszont valamennyire növelhető vele az üzemidő (nagyon jó esetben 70%-77% -al). Persze ez csak akkor derül ki, ha kipróbálod (vagy pontosan ki tudod mérni a powerbank valós kapacitását, hatásfokát és a telefon töltésvezérlőjének hatásfokát is ismered, valamint a fogyasztását is bekalkulálod a töltési időre).
2017. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!