Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erdemes megvenni az LG Q6...

Erdemes megvenni az LG Q6 mobiltelefont? Mi a velemenyetek rola?

Figyelt kérdés
egyeb tipp amelyik telefon a 70 E ft ot megeri
2017. nov. 25. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

X+1. SD625 telefon.

Semmiben sem kiemelkedő, 1000-szer inkább egy Mi A1 ami sebességben és jó pár térben körberöhögi.

2017. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

# 1/1 Időpont ma 00:10


Előbb nézz utána miről beszélsz.


Lg q6 éppen hogy nem tucat telefon, kávamentes és nagy felbontású képernyő mellé egy elég gyenge snapdragon 435 (nem 625 ahogy az előttem lévő megmondó ember írta) processzor társul.


Mi a1-ben nagyobbak a kávák, gyengébb a képernyőfelbontás viszont erősebb a hardver.

2017. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem jó a káva nélküli. Dizájnos de rossz fogni.
2017. nov. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 3/3 Időpont ma 08:19


De abban megegyezhetünk hogy semmiképp nem "tucat telefon" :). Majd a kérdező eldönti hogy neki kényelmetlen-e vagy nem. Egyedül a Snapdragon 435 ami elrontja a telefon összképét.

2017. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2.Akkor még rosszabb.

Fölig hogy az a SoC nem éppen erre a felbontásra lett kitalálva...

Semmi érvet nem látok a Q6 mellett a kinézetén kívül.

Mi A1 jelentősen gyorsabb, erősebb, illetve kap 2 főverziót, van benne +1GB RAM és kétszer annyi tárhely, van ujjlenyomat-olvasó ami még mindig a legkényelmesebb feloldási mód.

2017. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. Időpont ma 9:07 !

Majd a kérdező eldönti hogy neki jó-e a Snapdragon 435.

2017. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt jó lenne a dolgok után nézni mielőtt beszélünk róla, másrészt miért lenne kényelmetlen a kávamentesség? Oldalt nincs lekerekítve, s fent+lent a nagy lába holt tér. Szerintem a Q6-nak pont tökéletes a kialakítása kényelem szempontjából.


Csak hát a Ful Hd++ helyett lehetett volna csak Fül Híd cserébe Snapdragon 6xx-el. Verhetetlen ajánlat lenne. De az LG elcseszte. Én nem venném meg, mert ekkora felbontás mellé kevés a SOC.


De többiekkel együtt én is bátran ajánlom a Mi a1-et. Az egy kiegyensúlyozottabb telefon.

2017. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Káva* Ful hd*
2017. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!