Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tokot vegyek a telefono...

Milyen tokot vegyek a telefonomra?

Figyelt kérdés
P9 Lite 2017.es mobil. Nagyon féltem üveg az egész. Mi lehet a legjobb tok variáció? Szilikon elöl - hátul? Szilikon hátul - védőfólia? Van ilyen dual layer 2 részből egy szilikon és egy kemény müanyag részböl álló tok. Olyat nem találok, ami ilyen dual layeres, elöl hátul tok, pedig az lenne szimpatikus. Ti hogy véditek a telefont? Melyik a legjobbb ütésálló megoldás? Köszönöm előre is!!

2017. nov. 26. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek tok? Nem ejted el és kész. Huawei P8 lite om csak 5x ör ejtettem el 1 év alatt és csak egy nagyon kicsit látszik meg a jobb felső sarkon.
2017. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" 5x ör ".

Ird le hogy : ötször.

2017. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 elég az ha egyszer rosszul esik, nem biztos hogy a kerdezőnek is ilyen szerencseje lenne.

En szilikon tokot, es üvegfóliát vennék rá, az én telefonomon is az van. És egyszer már mentette meg a telefonom az üvegfólia.

2017. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!