Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y360 vélemények?

Huawei Ascend Y360 vélemények?

Figyelt kérdés

Pár infó a telefonról:

4 magos, 1,2 GHZ, 512 MB RAM, 4 GB belső tárhely.-

5/2 megapixeles kamera, fixfókusz, dupla ledes vaku.-

Kapacitív IPS kijelző, 854/400 felbontás, 4 inches.

1730 MAH aksi.



2017. nov. 26. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.Ma már 2GB RAM alatt nem szabad androidos telefont venni ebbe meg csak negyed annyi 512 MB van.A belső tárhely meg a mai alkalmazások méretét nézve semmire sem elég.Letöltesz 1-2 alkalmazást aztán ki is írja neked hogy megtelt a memória.
2017. nov. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron vettem egy ilyen telefont, mert gyorsan kellett egy. Emlékeim szerint kb. 1 hónapig működött rendesen, utána naponta többször is kikapcsolt magától csak úgy. Mivel nem volt egy drága telefon, nem is javíttattam meg, mert nem lett volna értelme, így ment is a levesbe. Ettől függetlenül sem ajánlanám, hardveresen iszonyat gyenge készülék, csak szenvednél vele.
2017. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: Van egy A5 2017-em is, azt használnám rendesen, ez csak iskolába hordós telefon lenne.

Messenger,Faceboook,Viber.... semmi nem lenne rajta.

Telefonálásra használnám szinte, és néha néha kamerára, meg esetleg néha böngészésre, email nézegetésre.

Szókereső, és szókapcsolót töltenék rá csak, ami együtt 10 MB körül van.

2017. nov. 27. 14:49
 4/10 A kérdező kommentje:
2 válaszoló: Nem lehetséges,hogy véletlenül egy hibás darabot fogtál ki? Egyébként mi lett a telefonnal? Már be sem kapcsol?
2017. nov. 27. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Igen, ez előfordulhat, amit írsz, hogy gyári hibás volt a készülékem. Amúgy be lehetett kapcsolni, de kb. fél-1 óra múlva magától kikapcsolt. Amikor észrevettem, megint bekapcsoltam, majd hamarosan megint kikapcsolt. A sokadik ilyennél meguntam és megszabadultam tőle, mert nem láttam értelmét javíttatni egy 20 ezres telefont.

Viszont, amit írtál, hogy mire akarnád használni, még lehet, hogy jó is lenne, bár az 1-es válaszolóhoz hasonlóan én is borzasztó kevésnek tartom azt az 512 MB RAM-ot és lehet, hogy hosszútávon tényleg csak szenvednél vele. Mondjuk, mikor nekem még megvolt, én is csak tök alapdolgokra használtam (zenehallgatás, net, egy-két fotó stb.) és arra elment, de én ma már semmiképp se vennék 1 GB RAM alatti memóriával telefont (még alapdolgokra sem).


OFF: Ne haragudj, hogy visszakérdezek, de írod, hogy egy A5 2017-ed van és érdekelne, hogy mióta van meg és mennyire vagy vele elégedett? Azért kérdezem, mert a sógorom most vett egy ilyen telefont (mindenáron Samsung-ot akart és mondtam neki, hogy ennél gyengébbet ne vegyen) és kíváncsi vagyok mennyire megbízható ez a telefon!

2017. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem az A5 2017-et. Nagyon szép képeket készít, mert előlapi, és a hátlapi kamerája is 16 megapixeles.

2 hónapja van meg, nálam még nem fagyott le egyszer sem. És gyors is. Annyit vettem észre az én modellemnél, hogy ha intenzíven elhasználom a RAM-ot, és marad kb 600-700 MB, akkor kidob valamikor egy alkalmazásból, de ez csak is akkor fordul elő amikor leterhelem a telefont (zenehallgatás, fényképezés, messenger írogatás) szóval ennyi. Szerintem nagyon nagyon jó telefon.

2017. nov. 27. 18:12
 7/10 A kérdező kommentje:

Soha sem hagyott cserben engem az A5 a 2 hónap alatt.

Cserbenhagyás alatt értem, hogy példádul ismerősöm Galaxy Alpha-járól egyszer csak elment a térerő, és 1 napon keresztül nem jött vissza, aztán jó volt. De mindig is ingadozott neki...

2017. nov. 27. 18:14
 8/10 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy ő is ilyen telefont vett nagyon jól tette.

És használja egészséggel! :) Semmi baj, hogy visszakérdeztél, remélem tudtam segíteni.

2017. nov. 27. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat! Remélem, azért én is tudtam neked segíteni!
2017. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm!
2017. nov. 27. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!