Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vásároljam...

Melyik telefont vásároljam szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s8 plus vagy iphone 8 plus?


Melyiket és miért?



2017. nov. 27. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Szokásos IOS vs Android.

Menj el egy Mediamarkt-ba és nyomkodd meg mind 2-t, amelyik tetszik azt vedd meg.

Mind 2 hasonlóan jó, egyikkel sem nyúlsz mellé.

2017. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Neked melyik tetszik és miért?

Illetve az igaz ,hogy az andorid hamarabb megadná magát olyan értelemben,hogy pár hónap után belassulna stb..?

2017. nov. 27. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:

A pár hónap az túlzás. Maradjunk a másfél-két év lassulásnál, mármint amit a Samsung szoftvere szolgáltat neked a csúcskategóriás mobiljaiban.

Az Androidban, mint 100%-ban nyílt forráskódú rendszerben, nem a Samsungban múlik ki a tudománya.

Vannak sokkal jobban optimalizált android kezelőfelületek, melyek nincsenek teli felsleges, csak kerülgetni való szemét gyári alkalmazásokkal.

Lásd.: AOSP, OxygenOS, LineageOS, MIUI, EMUI, stb.

2017. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az meg megint más kérdés, hogy valaki 2017 év vége felé nincs tisztában a mobilpiaccal, és a körülötte forgó marketinggel, ezáltal kimulík a tudása a "Samsung, LG, vagy az "iPhone" a jobb?"
2017. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó,ha nem lennék tisztába a mobilpiaccal akkor valószínűleg nem ezen telefonok közül választanék.


Mindenesetre azt a másfél év belassulási időt is rossznak tartom..:/

2017. nov. 27. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nem vagy tisztában a mobilpiaccal. Ámen.
2017. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Alapvetően a kérdésre vártam választ és nem a személyes véleményedre azzal kapcsolatban ,hogy én mivel vagyok tisztában és mivel nem.


Kifejezetten nevetségesnek találom ezt a megnyilvánulási formát ,amit te képviselsz,mindenesetre tudom,hogy vannak jobb telefonok tudásban is ,de nekem az elsődleges szempont nem csak a tudás ,ezért választottam ki ezt a két telefont,ami az én elképzeléseimnek megfelel és csak ezen a két telefonon belül érdekel magának a telefonnak a tudása és az ezzel kapcsolatos vélemények.

2017. nov. 27. 21:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen belassulási időről van szó?

Elég gyors a HTC M7 illetve a Nexus 5 is a mai napig pedig már nem mai darabok, nem kéne általánosítani...

De fel tudnám hozni a Nexus 5X-m is ami már 8.0-val üzemel és gyorsabb mint valaha.

Szóval ez inkább azon múlik hogy az adott gyártó mennyire optimalizál jól, HTC és a Google ezekben a csúcs, most még ott van a Oneplus is.

Persze a Samsung is tud normálisan optimalizálni, az S és Note modellekre legalábbis az S6 és Note 4 óta nincs ilyen szempontból semmi panasz egészen a 2. főverzióváltásig amikor mesterségesen váltásra kényszerítik a User-t.

De ez így van az Apple-nél is csak később.

Szóval ilyen szempontból lényegtelen, egyik okostelefonnal sem érdemes 2 évnél továbbra tervezni.(vagy ha igen akkor az utolsó években már elég komoly kompromisszumokat kell kötni)

2017. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha csak évre terveznék akkor más lenne a helyzet,viszont 3-4-ig nem szeretnék telefont váltani ezért a belassulás az egyik fő szempont ezen két telefonon belül.


Sajnos sokaktól hallottam,hogy a Samsung nem valami jó optimalizálási téren,ezért is gondoltam,hogy belassul ,viszont akkor azt mondod,hogy az S8-al már nem jár ilyen gyerekcipőben? :)

2017. nov. 27. 21:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Másik:

Egyéni dolog hogy ki mire esküszik, valaki Androidra valaki pedig IOS-re.

Mérd fel az igényeid és az alapján dönts.

Illetve az Androidos frontos is van még bőven választási lehetőség, nem csak az S8 Plus van.(U11,Mate 10 Pro vagy épp a Pixel 2)

Számomra az Android jön be, de nincs az a pénz amiért én S8-t vegyek, számomra az Android a Sense vagy a Google féle Stock Android, bár ez elég szubjektív dolog számomra nem jön be az hogy 20+ gyári app fent van és tele van felesleges "featurekkel".

2017. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!