Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem enged tovább a Google...

Nem enged tovább a Google fiok beírása után miért?

Figyelt kérdés
Adott egy Galaxy A5 2016 telefon.. Azt kéri hogy azzal a fiokkal jelentkezzek be amivel elsőként bejelentkeztem mármint a google fiokba.. Nem jó azzal sem amivel elsőként léptembe. Nem értem miért, pedig csináltam Hard Resetet és akkor is az első fiokot kéri Kuka vagy ilyenkor mi van?
2017. nov. 27. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, félreérted. Nem a te első fiókodat kéri, hanem az első ( valódi ) tulajdonos első fiókját. Ehhez pedig hiába csináltál hard reset-et, az akkor is megmaradt a telefonban. És csak azzal a jelszóval törölhető, amit az igazi tulaj megadott ehhez az e-mail címhez.
2017. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy Odinnal újra húzod.
2017. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam az első e-maillal is.. vagy 4-5 e-mailt ki próbáltam de ugyan az.. Hogyan tudnám újra "húzni?"


Esetleg ha Samsung progit letöltök és ott ügyködnék valamit neki?

2017. nov. 30. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!