Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy programnak az apk -ját...

Ha egy programnak az apk -ját töltöm le memória kártyára és ugy telepitem a telefonra akkor avval kevesebb memoria foglalódik, mintha letölteném a play market ről a telefon memóriájára?

Figyelt kérdés
(a telefon memóriájábol kevesebbet foglal ha apk-t töltök le és ugy telepitem a programot? )

2017. nov. 28. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Inkább több, ha elfelejted az apk-t törölni.
2017. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó .mondjuk. ha a telepités után megszabadulok az apk-játol ?
2017. nov. 28. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a kártya zanzásítja az apk-t ?
2017. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha play áruházból töltesz le valamit, akkor is letöltődik (ideiglenesen) az apk a BELSŐ tárhelyre, majd onnan telepíti a rendszer. Ha ez rendben lezajlott, akkor törli az ideiglenes apk -ot.


Azonban ha az apk -ot böngészőből (vagy speciális appból) töltöd le memóriakártyára, akkor az apk ideiglenesen (míg le nem törlöd kézzel) csak a memóriakártyán foglalja a helyet, ahonnan kézzel kell telepítened.

Tehát összességében a belső tárhelyen kevesebb helyet fog foglalni, de több vele a munka és ha elfelejted törölni az ideiglenesnek szánt apk -ot a memóriakártyáról, akkor az idővel megtelhet.

2017. nov. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor a programokat instagram facebook viber messenger . eket google ből letöltött apk val telepitem és utánna törlöm az apk- jukat. kevesebb helyet foglalok vele mintha a play marketől tölteném mindet ?
2017. nov. 29. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindet feltelepítetted és törölted az apk fájlt, akkor ugyanott vagy, de a telepítés ideje alatt a belső tárhelyen kevesebb helyet foglal.

(Bár ezt már fentebb is írtam, csak kicsit talán másabb szavakkal.)

2017. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ugyanaz a verzió, akkor pont annyit foglal. Ha egy régebbi verziót telepítesz, az foglalhat kevesebb tárhelyet.
2021. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!