Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s képernyőfelvétel?

Iphone 5s képernyőfelvétel?

Figyelt kérdés
Iphone 5s telefonom van, és azon ugye eleve van képernyőfelvétel. Próbáltam a safarin használni, de miután felveszem és próbálom meghallgatni nincs hangja. Miért van ez? Hogyan tudom beállítani, hogy legyen hangja?

2017. nov. 29. 13:36
 1/3 Captain Logic ***** válasza:
100%
Ha hosszan nyomod a Control Centerben a felvétel gombot, feljön egy részletesebb menü, ott tudod aktiválni a mikrofont.
2017. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a mikrofont szeretném használni. Az a baj hogy elindítok egy videót pl és felveszem, és mikor visszanézem annak nincs hangja.
2017. nov. 29. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:

mert bugos az egész, nem tudja normálisan kezelni, visszajátszani.


volt olyan már nálam, hogy visszajátszás közben van hangja, majd egyszer csak megszűnt...onnantól akárhányszor próbáltam újrajátszani, már az elején sem volt hang...ez ilyen...az Apple gondolom már jópár éve ülhet ezen a funkción, ha ennyit kellett rá várni, mégse sikerült tökéletesen beleintegrálni a rendszerbe, pedig a működő cydiás tweak-ekből lehetett volna szemezgetni...:D

2017. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!