Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jack csatlakozó csere vagy...

Gnoomage kérdése:

Jack csatlakozó csere vagy csak tisztítás?

Figyelt kérdés

Van egy Honor 8-as telefonom, amit egy éve használok, zenére napi 3 órára. Mostanság elkezdett magától kihúzódni a fülhallgató kábele a telefonból, vagy a legkisebb mozdulatra kiugrik. Én arra gondolok, hogy az 1 év alatt annyi kosz ment bele, hogy mostmár nem bírja. Szervizben bele se nézett a csávó, máris cserét mondott, ami 10.000 + mivel ragaszott a jack, így +10.000 ha eltörik a hátlap.


Nem tudom, hogy csak leakar-e húzni, mivel itthon kicsit próbálgattam tisztítani és jobban benne maradt. Tippek?



2017. nov. 29. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
De csak bele látsz valamennyire. Egy tűvel óvatosan kipiszkálhatod, kitakarithatod.
2017. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha koszos lenne, nem érzékelné a fülesed. Legalább is nekem ez volt a P9-nél.

Bár a töltőnél volt olyan, hogy annyi kosz ott volt, hogy folyamatosan kicsúszott, de töltött

2017. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy olyannal, aki bele is néz. Szerinte így ez csak lehúzás. Főleg ha tisztizgatás után jobban benne maradt.
2017. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!