Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap után megyünk két napra...

Holnap után megyünk két napra kirándulni milyen játékokat, filmeket zenéket tegyek a telefonomra?

Figyelt kérdés
Megyünk két napra kirándulni elég messze megyünk ezért a buszon hogy ne unatkozzak miket tegyek rá?Ha lehet linkeket is mellékeljetek!Ja és a telefonom Nokia 5130 X Pressmusic.Természetesen estére is kellenének filmek.
2010. jún. 1. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a buszon beszélgetnél vagy olvasnál?
2010. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A telod csak 3gp-t játszik le így konvertáld át filmet mielőtt rárakod (format factoryval).

Buszra sorozatot esetleg akció, kaland filmet. Estére horrort pl.: fürész 1-7, péntek 13, kör (kicsit szolidabb) stb...

2010. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Órákon keresztül?
2010. jún. 1. 18:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Tényleg borzasztó néhány órán keresztül bezsélgetni, hülyülni a buszon, olvasni, együtt lenni a többiekkel. Este meg bulizni az osztálytársaiddal. Tényleg, inkább bújj a zenékbe, meg a filmekbe és meg ne szólalj.
2010. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
18:19 Köszönöm szépen nagyon jó hasznát vettem a programnak jó a konvertáló!=)Egyébként nálam nincs rossz válasz!
2010. jún. 1. 18:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nálad nincs rossz válasz? Ha azt, hogy nem pontozol le, akkor hurrá, most boldog vagyok, pocsék lett volna az estém, ha lepontozol:)))))))))))) (első vagyok)
2010. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
18:37 Nem.Csak tudod nem vagyok olyan tahó mint eggyesek, hogy mindenkit csak lepontoznak, és semminek nem tudják úgymond hasznát venni.De látom neked is ez az élvezeted mindenkit piszkálni...
2010. jún. 1. 18:41
 8/13 anonim ***** válasza:
B@zdmeg:D
2010. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótárt vigyél film helyett, sokat érne!
2010. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha van pótaksid akkor vidd azt is mert le fog merülni a teló. A hálózati töltőt otthon ne hagyd :D

Szerintem este ugyse fogtok filmezni, hiába lesz a telefonon filmek, mert ugyis az osztály társaiddal fogsz hülyülni.


De ha van hangfalad akkor vidd azt is és esetleg ha van vizipipátok akkor azzal kicsit fel lehet dobni a hangulatot és igy már talán hamarabb fogtok filmezni, meg mellete persze hülyülni is. (mondjuk elég kicsi a telefon kijelzője, de max közel ültök. :D

2010. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!