Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 Compact vélemén...

Sony Xperia Z1 Compact vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jó telefon? Gyors, lassú?? Fagy??

2017. nov. 30. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Először azt hittem, rosszul olvasom. Aztán abban bíztam, rosszul olvasom.

Az áráért nagyságrendekkel jobb telefonokat kapni, a legutolsó kínai gyártók belépő kategóriás telefonjai is többet adnak ennél.

2017. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem a kérdésemre a válasz. A véleményeket kérdeztem, nem a választ, és nem azt, hogy melyik telefonnak jobb az ár érték aránya.
2017. nov. 30. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Nos szerintem elmondtam. Ez egy többéves konfig. Lasú régi rendszerrel, tele biztonsági résekkel, még egy facebook sem fut el rajta. Ja de, csak iszonyat lassan.
2017. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.2 GHZ azért szerintem nem lehet olyan lassú! ;)

Mond már meg, kit érdekel hány éves, ha jó????

Nem az számít, hogy milyen?? A kora számít???

2017. nov. 30. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen, a kor is elég sokat számít. Elavult szoftverrel lehet bármilyen erős hardwared, semmire nem tudod használni. Képzelj el gépet, mindenből a legújabbat kapja, i9es proci, ddr4-es ram, aztán rárakod a win 95-öt. használható lenne szerinted?
2017. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Arról nem is beszélve, hogy rengeteg mindent nem támogat, ami ma bármilyen alkalmazásnál alapfunkciónak számít. Persze van bluetooth, csak éppen a ma rendelhető kiegészítől 90%-ával nem lesz kompatibilis mert régebbi. Igen, van wifi, csak a jeled negyedannyira nem lesz stabil, mint egy újabb konfig esetén.

Persze ha nem fontos neked az adataid biztonsága, vagy hogy használható telefonért add ki a pénzed, akkor nyugodtan válaszd. Csak kérlek, egy hét múlva ne itt sírj, miért nem működik, vagy miért lassú.

2017. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha önmagában nézem, akkor messze nem annyira szar telefon mint ahogy itt leírják.


Tény hogy a mostani telefonokhoz képest belépő szint alatt van, de ha önmagában nézzük, akkor bőven tud amit kell. Nagyjából egy Redmi 4X szintje.


Persze kérdés hogy meglévő telefon, vagy venni akarod. Használtan 15 ezerért talán megéri, viszont 3+ éves példányokat kapsz ahol már azért elfáradnak az anyagok, főleg az akku.


Tény hogy szoftveresen sem a legfrissebb, biztonság sem a legjobb. De azért egy 5-ös android nem ugyanaz mint a windows 95. Kicsit inkább olyan mintha azt mondanád hogy Windows 10 vagy windows 7? Nincs őrülten nagy ugrás a kettő között.


Mindenesetre én is inkább vennék egy olcsó de új kínait.

2017. dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Csak óvatosan ajánlgassátok az olcsó kínai telefonokat! Most vettem egy Redmi 4x-et 1 hónapja. Ilyen hulladék telefonnal ritkán találkoztam még! Hiába sztárolják ennyire, egy rakás sz.r! Telepakolták egy csomó funkcióval, ami papíron jól mutat, egyébként meg sz.rt sem ér (pl. a távirányítója). Lefagy, kilép az alkalmazásokból, elveszti a hálózatot stb. stb. Ezelőtt volt 1 évig egy Meizu-m, ami papíron gyengébb hardverrel jobban teljesített, mint a 4x-em. Erről ennyit...
2017. dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Annyiban módosítanám a hozzászólásom, hogy "egyes" olcsó kínai telefonokat, ugyanis a Meizu is az! Viszont érdekes, hogy az egy kevésbé túlsztárolt márka, mint a Xiaomi, mégis hasonló árkategóriában jobban teljesített, legalábbis nálam! Igaz, ez csak egy példa és ez nem jelenti azt, hogy a Xiaomi "unblock" egy rossz márka lenne, de a Redmi 4x véleményem szerint egy igen gyengére sikerült telefon! Tegyük hozzá, hogy 50 ezerért nem vártam csodát, de mondjuk ahhoz képest, hogy a Meizu-m csak 7 ezerrel volt drágább, nagyságrendekkel jobb volt a 4x-nél! Dehát ugye ízlések és pofonok...
2017. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2,5 éve használom. teljesen meg vagyok vele elégedve, talán egyszer fagyott le, de akkor is magától újraindult és működött rendesen. Sok mindenre használom, nem lassul be akkor sem ha 4-5 program fut egyszerre. A kamerája pedig szintén nagyon jó.
2017. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!