Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ugyanazt az album...

Miért ugyanazt az album borítót rakja be a telefon minden egyes zenének?

Figyelt kérdés

-Samsung galaxy s7-em van

-Szeretem az albumborítókat, ezért számítógépen egy programmal minden zenefájlhoz hozzáadom a saját cover art-ját.

A problémám: Átmásolom telefonra, és megnyitom bármelyik zenelejátszót. Azt tapasztalom, hogy mindegyik zeneszám borítóképe ugyanaz, mint az albumban a legelső zene borítója. Valahogy multiplikálja a telefon szoftvere.

Ha viszont a "saját fájlok"-ban megnézem a zenéket, ott mindnek megvan a saját borítója. Hogy tudnám megcsinálni, hogy a lejátszókban (pl samsung music) is szépen mindek a saját borítóját tegye be, ne az elsőèt érvényesítse mindre?



2017. dec. 1. 04:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad más zenelejátszóval?
2017. dec. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Gyanítom, hogy a samsung egyik szinkronizáló alkalmazásával lehet jó lesz (sidesync, kies, stb). hátha..
2017. dec. 2. 01:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, töröltem a lejátszó adatait, és áthelyeztem az összes zenét az sd-ről a telefonta, majd vissza, és utána jó lett.
2017. dec. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!