Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Videó, és képszerkeztéshez,...

Videó, és képszerkeztéshez, apple vagy samsung telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem az apple cuccokat, most is azt használok. Viszont már elkellne egy új teló. De az új modellek egyike sem nyerte el a tetszésemet. Viszont a samsung galaxy note az tetszik. Mivel főként fotózni, és videózni szeretnék vele, érdekelne hogy van e hasonló aplikácio androidra, mint az imouvie? Gepen is meg szerkeszthetném. De én a telefonomat akarom erre a célra használni. A válaszokat, előre is köszönöm.

2017. dec. 1. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
A telefont nem képszerkesztésre találták ki. Ha gépen is tudod szerkeszteni, miért épp telefonon tennéd?
2017. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az legyen az én dolgom. Köszi az értelmes válszt o.o
2017. dec. 1. 17:13
 3/9 Szirty ***** válasza:
83%

A telefon telefonálásra való.

Meg egy kicsit sokminden másra is, de igazán jól. semmire.


Képszerkesztésre messze nem a telefon a legalkalmasabb.

Vagy a kérdést tetted fel rosszul.

2017. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy beállítasz egy gyári szűrőt, még nem minősül képszerkesztésnek.
2017. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maradj az almánál. Androidon nem fogsz találni olyan jó videószerkesztőt mint az iMovie.
2017. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az oldal smemit sem változik. Én igen is meg akarom mutatni, hogy a tartalom a lényeg. És elég egy ezköz ahoz hogy tartalmat gyárts. A házi telefon telefonálásra való, de nem kihasználni, az okostelefonok nyújtotta lehetőségeket, egyszerűen logikátlan. Mivel számítottam az ilyen válaszokra, ezért is írtam, hogy gépen is megszertkeszthetném, de telefonon akarom. Nem értem miért baj ez másnak. ha tusz olyan appot, akkor válaszolj, és írd le. de ezekel a rosszindulatú válaszokkal ne fecséreljétek az időtöket. Mivel tudom hogy gépen is megszerkeszthetném, de én a telefonommal akarom. A válaszaitoknak egyszerűen semmi haszna, vagy annak ellére hogy le írtam a föntieket, valaki arra számított, hogy hazsnos a válasza? Mert nem hiszem. Puszta rosszinulat. Évek óta nem jártam itt, de ugyan az a helyzet. Hülyének nézik a kérdezőt, vagy esetleg irígykednek rá, és ocsárolják. Na mindegy. Többet úgy sem kérdezek itt. gondolom semmi értelme hogy ezt le írtam, de az oldal lényege nem ez lenne, hanem a segítség, és információ nyújtása másoknak.
2017. dec. 2. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerinted rosszindulatból írtuk le többen is, hogy nem fogsz képet szerkesztgetni telefonon? Szerinted, egy 5colos készüléken, majd képet, videót fogsz szerkesztgetni? Lehet, hogy találsz valamilyen programot, amivel 3 előre legyártott szűrőt tudsz kedved szerint beállítani, de ez szerintem egyáltalán nem képszerkesztés. Ha annyira a tartalom lenne a hangsúly, akkor nem egy ilyen semmitérő programmal szerkesztgetnéd, hanem hagynád úgy, ahogy elkészül, esetleg pro módban fotóznál.

És még te vagy felháborodva ránk, hogy az értelmetlen kérdésedre, nem tudunk olyan programot írni, ami valójában nem is létezik.

2017. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szirty ***** válasza:

"Én igen is meg akarom mutatni, hogy a tartalom a lényeg."


Nem csak az, a minőség is lényeg.


"És elég egy ezköz ahoz hogy tartalmat gyárts."


A balta is egy eszköz lehet vele tartalmat gyártani de meglehetősen korlátozottak a lehetőségei.


"A házi telefon telefonálásra való, de nem kihasználni, az okostelefonok nyújtotta lehetőségeket, egyszerűen logikátlan."


Az univerzális eszközök mindenre jók egy kicsit, de igazán semmire. Nem vehet fel a versenyt egy bélyeg mérető tapis kijelzőn egy professzionális képszerkesztő szoftverrel lássuk be.

Fűnyíróval is lehet versenyezni, de egy versenyautó gyorsabb.

2017. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Android: Sok noname képszerkeztő.

Apple: Kevesebb, de nevesebb szerkeztők.

#8: Az nagyot szólt :-D

És nem tudom miért vitáztok azon, hogy telefon vagy PC.

2020. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!