Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepitsem vissza az...

Hogyan telepitsem vissza az ios 10.3.3-mat ha már nem irja alá az apple?

Figyelt kérdés
Van egy iphone 5s telefonom. Sajnos lefrissitettem ios 11.1-re de megbántam. Belassult, folyton kikapcsol. :( Az apple már sajnos nem irja alá az ios10.3.3-mat pedig nolyan jól mukodott :( Ha tudnátok bármi lehetséges megoldást kérlek irjatok! Előre is köszönöm!!

2017. dec. 2. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek téged se.

Ha valami jól működik , akkor miért kell el állitgatni.

2017. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Ha megtalálom a linket akkor elkuldom. Nos volt valami hibaja a telefonnak es utana olvastam es azt irtak hogy frissitsem le a telefont. No lefrissitettem de a hiba nem oldodott meg, vegul szerviz lett belole. Mostmar minden okes vele kiveve az operacios rendszer :( Lassu, folyton kikapcsol. Persze az elejen hibatlanul mukodott frissites utan 2hetig aztan most meg csinalja ezeket
2017. dec. 2. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet már sehogy sem visszarakni
2017. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen hiba lehet hardveres is. Nem biztos, hogy az iOS miatt van.
2017. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyre jobb az apple, de tenyleg....
2017. dec. 2. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!