Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon csatlakoztat...

Slade92 kérdése:

Androidos telefon csatlakoztatása JVC autós fejegységhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám adódott, hogy van egy JVC - KDx220-as autós fejegységem ami támogatja az android/IOS rendszert is. Én egy androidos telefont szeretnék a rádióhoz csatlakoztatni, kell hozzá egy app a JVC music play amit le is töltöttem. USB kábellel össze is csatlakoztattam a rádió felismeri a rendszert a zene címét is kiírja, sőt a zenét is elindítja de a zene nem a fejegységen keresztül szól, hanem a telefonon játssza le. Valakinek lenne bármi ötlete, hogyan lehetne megoldani a problémát?

2017. dec. 2. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Van megoldás: összekötöd normálisan analóg módon, nem kell itt "ultramoderneskedni" alkalmazásokkal meg ilyenek.
2017. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!