Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy a3 2017 vagy LG Q6?

Galaxy a3 2017 vagy LG Q6?

Figyelt kérdés
Árban egyforma, ki melyiket és miért venné? Tudom van más márka ilyen áron, de nekem ez a 2 ami közül lehet választanom.

2017. dec. 2. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszinte legyek?

Egyik sem jó:

A3:2GB RAM ma már édes kevés, mondhat itt bárki bármit de aki használja is valamennyire a telefont annak édes kevés.

60K-ért pedig nevetséges, nem egy telefon van amiben akár 4GB van.

LG Q6:Szokásos túlárazott LG, ebben 4GB RAM van de az az SD435 édes kevés arra a felbontásra ami rengeteg problémát okozhat, köztük hogy nagyon lassú lesz a működése ahova kell a grafikus teljesítmény.(egy weboldal görgetése esetén a 2D-s grafikus teljesítmény pl.)

Nem tudom miért vagy rászorulva erre a 2 telefonra, van ezeknél sokkal jobb is, tudom Xiaomi ami jelenleg az egyik legismertebb és legnagyobb telefongyártó cég de sokan nem ismerik és már mindjárt szar...

2017. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egy szóval nem mondtam, hogy sz*r a xiaomi, de volt hozzá ,,szerencsém,, pontosabban egy xiaomi MI A1-es mobilhoz. Újonnan vettem megbizható hivatalos helyről. A vásárláskor feltűnt, hogy adtak hozzá átalakítót a töltő részhez mert angol dugós volt. Mindegy ez legyen a legkisebb gond, viszont nem volt 4G-m. Másnap visszavittem, és mint kiderült hiába volt a dobozán rajta, hogy EU Stock, akkor se tudja a B20-at, így nincs 4G. Azt mondták visszaadják az árát, vagy választhatok másik mobilt az árába. Ebben az árban 69990ft 2 mobil van a fent említett 2 mobil. Én többet nem akarok rápótolni, és ilyen árban, vagy olcsóbban nincs másik középkategóriás telefon. Ezért vagyok rászorulva a 2 mobilra. Nézegettem a Redmi 4-et az olcsóbb lenne, de egy ilyen malőr után tartok a márkától. 85-től lenne a Galaxy A5 2017, de jobb volna egy kompakt méretű, igaz az A1 nem az volt, sőt. Kompakt mértben meg vagy Iphone SE (nem kell IOS próbáltam) vagy Xperia compact (nem tettszik volt XA-m) vagy Galaxy A3, vagy LG Q6, igaz itt nagy maga a kijelző, de kompakt méretű, tudom megfogdostam. Tehát röviden ez a felállás, de nem zárkózóm el semmitől, de csak újat akarok venni!
2017. dec. 3. 07:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a3-ám van és a kamera egy katasztrófa. Vegyél huawei p9 lite-ot vagy ilyesmit
2017. dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettő közül Q6, egyébként szerintem nem rossz teló. Középkategória.
2017. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!