Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor fogja beaktiválni a...

Mikor fogja beaktiválni a vodafone az 1GB ünnepi netemet?

Figyelt kérdés
hétfőre kellene nekem net nagyon és van ez a vodafone mobil alkalmazas es oda beleptem a telo szamomal hogy lehet hogy veszek netet, es egyszer csak latom hogy kaptam 1GB unnepi netet 30 napra csak kerni kell es aktivaljak ajandekba, es kertem de meg nem aktivaltak, szerintetek holnapig beaktivaljak?? mert a nyaron is kaptam toluk ingyen netet akkor 4GB-ot es azt is bizonyos ido elteltevel aktivaltak de mar nem emlekszem pontosan mennyi ido alatt, tegnap kertem ezt az 1 gigát, am jo ez a vodafone, nem atveres, a nyaron is ingyen neteztem 30 napig, feltoltokartyas vagyok es egy ft-ot se szedett le, tenyleg ingyen adjak, kedves toluk.

2017. dec. 3. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
De aranyos :D Tuti nem aktív még? APN b e van állítva telefonodon? Amúgy 72óra szokott lenni
2017. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most jott az sms beaktiválták, de azert koszi a valaszt:D
2017. dec. 3. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron is, és most is azonnal, ahogy rányomtam, már aktiválták is.
2017. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!