Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10-ben hogyan megy a...

Huawei P10-ben hogyan megy a lassított felvétel?

Figyelt kérdés

Mert nekem pl most egy Mi5s van, de lecserélem egy P10-re.


A Mi5S-ben csak simán felvette hang nélkül 120fps-el a videót és 30fps-en lett visszajátszva, ez 4x-es lassitás.


Ja és a videó filet is simán át lehetett bárhova másolni, lejátszani, mint bármilyen más videót.


A P10-ben is igy megy, vagy ott korlátozottabb?


2017. dec. 3. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Friss P10 tulaj vagyok, szóval nagyon nem tudlak kisegiteni, de azt hiszem a kamerába kiválasztod a lassitott felvételt, felveszed a videót és utána alul a skálát széttudod húzni, hogy mikor-milyen hosszan lassitsa be a felvételt.
2017. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

haaaat elmentem megnezni ezt a telefont eloben....es toroltettem is a rendelest :(


a timelapse sebesseget pl a telo hatarozza meg, es amikor rogzitem a timelapset akk nem is mutat semmi szamlalot!


oke hogy van 60fps felvetel de 1080p-ben gyalazatos a video minősége


4K mar jobb de azt meg hevc encoderrel veszi fel igy lejátszani nehezkes mas eszkozon


a kis jelzo led meg annyira halvany hogy hihetetlen


nem eri meg valtanom mi5s-rol

2017. dec. 3. 18:04
 3/4 A kérdező kommentje:
a kepernyoje se annyira jo mint a mi5s-nek
2017. dec. 3. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Lassítva megy a lassított felvétel
2017. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!