Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft lumia 532 csak...

Microsoft lumia 532 csak wifin keresztül csatlakozik a netre, mobil adatforgalomal nem, mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
van mobilnetem, minden be van allitva mar mindent atneztem, kikapcsolom a wifit is, bekapcsolom a mobilnetet es nem mukodik, egyszeruen nem csatlakozik, hibat se ir ki, csak mikor netezni akarok akkor kiirja nincs kapcsolata, sim kartya mukodik terero van minden van es megse megy.

2017. dec. 3. 15:38
 1/10 Filkoo válasza:
Milyen hibát ír ki? Javaslom ellenőrzid az APN-beállításaidat hogy megegyeznek-e a szolgáltató weboldalán közzétett APN-ekkel, ha igen és mégsincs mobilnet akkor javaslom menj be a szolgáltatóhoz hogy a hiba végére járhassanak.
2017. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szoloval
2017. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ede1219 ***** válasza:
Beállításoknál azt is megadtad, hogy melyik kártya legyen használva az adatkapcsolathoz?
2017. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak 1 sim kartya van benne, ilyen apn beallitasokat meg nem talalok.
2017. dec. 3. 16:09
 5/10 Filkoo válasza:

Ha 532-esed van gondolom Windows 8.1 van rajta, itt egy Support cikk a Microsofttól, hogy hol találod a beállításokat: [link]


APN-t magyarul internetelérési pontnak nevezik. Ha a szolgáltatód nevét beírod google-ba APN/internetelérési pont kulcsszavakkal, szerintem megtalálod a kellő beállításokat. De ha ez gondot okoz lehet jobb, ha tényleg személyesen mégy be a szolgáltatóhoz, mert ha valamit rosszul állítasz be lehet hogy még az sem fog utána működni, ami eddig működött.

2017. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Filkoo válasza:
Kieg.: ha esetleg Win 10-ed lenne, itt az arra adaptált cikk: [link]
2017. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megcsináltam beirkáltam kézzel a vodafone adatait de igy se megy, egyszer összefogom taposni ezt a fos lumiát.
2017. dec. 3. 18:33
 8/10 A kérdező kommentje:
hogy lehet ezen gyari visszaallitast csinalni?? fel oraja probalok rajonni de nem megy, fene enne meg azt aki megcsinalta ezt a tetves telefont.
2017. dec. 3. 19:50
 9/10 A kérdező kommentje:
windows10. es koszi a valaszokat.
2017. dec. 3. 19:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Gyári visszaállítás megoldotta.
2017. dec. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!