Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5C megér 33 ezer forintot?

Iphone 5C megér 33 ezer forintot?

Figyelt kérdés
Van egy Iphone 3G telefonom ,és már ideje váltani ,én úgy gondoltam ,hogy veszek egy Iphone 5C-t aminek az átlag ára ilyen 38-45 ezer körűl mozog ahogy eddig láttam ,és találtam egyet 33 ezerért megéri meg venni vagy sem ,az a baj ,hogy az Iphone 6 ára meg ilyen 50-60 ezer forint körűl van ,és az már nekem túl drága Iphone fan vagyok ezért akrok jobb iphone-t?!

2017. dec. 4. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 5s. Talán azt is kifogsz hasonló áron. 5c szerintem nem a legjobban sikerült. Bár a 3ghez képest, nagyot lépnél előre, ha eddig az megfelelt, az 5c is megfog.
2017. dec. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Inkabb akkor android ennyier. Akarhogy is Apple stb egy 5 eves telefont akarsz meg venni HASZNALTAN. Rossz benne az aksi, gombok stb. Nem eri meg.

Baratnom is pont a fent emlitett okok miatt cserelte le az 5s-et, pedig vigyazott ra. Se a home gomb, se a bekapcs gomb se az aksi nem volt jo+ a kepernyo szalagkabele is sza.r volt (haveromnak is pont az utan ment tonkre a kepernyo hogy a telefon 5 eves lett)


Ezek tudataban vegyel 5 eves telefont, mondom ezt ugy hogy nekem is iPhone van.

2017. dec. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
6 alatt ne vegyél iphonet (5se még belefér)
2017. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

33ezerért jól járna, akitől veszed. 10 Ft-ot nem ér, elavult, lassú is gondolom. vennél az elavult telefonod helyett egy másikat. 32 bites procik nincsenek már támogatva, szóval minimum egy 5S-t kéne venni, hogy használhasd is valamire, és ha még a lassúság is zavar, akkor még ennél is újabbat.


meg ahogyan más is mondja, 30-40 közötti árban simán kapnál 5S-t is...

2017. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!