Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS11.2-es iPhone SE iMessage...

IOS11.2-es iPhone SE iMessage lefagy? Ez már megint mi?

Figyelt kérdés
iMessage-ben gyorsan gépelek egy üzenetet, kb minden 5-10 betű után lefagy, nem reagál a betűkre, kb 3-5 másodperc múlva meg kiolvad és lehet folytatni. Most ez mi? Nem volt elég ezeknek hogy iOS11.1.2-ig fagyott az appokban, most már a saját appok is fagynak?

2017. dec. 4. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem voltak képesek egy normális iOS-t kiadni. Örülök, hogy az én SE-m még 10.3.3-al fut. Reménykedj, hogy a következő frissítés megoldja.
2017. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Ez kérlek iphone. 3+ éves samum és a 2 éves oneplus ilyet nem csinál.
2017. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Captain Logic ***** válasza:
100%
Rakd újra, az enyém nem csinálja…
2017. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

érdekes, nálunk nincs ilyen probléma a barátnőm SE-jén (mindig a legújabb ios szokott rajta lenni)

és én sem tapasztaltam soha ilyet (7 plus)

2017. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
SE-vel itt nincs probléma. Már ne is haragúdj, de szerintem te akkora hazug Apple-utáló vagy, mint a ház.. Már szinte napi szinten írod ide a f#szságaidat. Mondjuk, ha neked ez boldogságot okoz..
2017. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jah, nekem sincs semmi gondom vele.


és 2-es, neked azért nincs problémád, mert samsungon nincs iMessage...úgy nehéz.

2017. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 iOS10-ig szuper volt, nem volf semmi bajom vele. iOS11-től megbolondult.

És ne beszélj hülyeségeket, valós bugokról kérdeztem eddig is, nézd vissza. Mintha nem tudnád (ha iphonod van) hogy egy ideig azt se tudta kiszámolni mennyi 1+2+3. Nem viccelek, és ne írd vissza hogy nem is volt igaz mert tele az internet vele.


Captain Logic: esetleg megpróbálom kitörölni az összes üzenetet először. Aztán reszet ha nem megy. Csak attól félek hogy úgyis visszajön a hiba később .

2017. dec. 4. 21:13
 8/9 A kérdező kommentje:
#3 kapitány, neked van keyboard shortcut (mondatok röviditve 2-3 betűvel) a beállitásokban? Nekem van kb 20 darab. Talán ez lesz ...
2017. dec. 4. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

azt továbbra se tudja megmondani senki, hogy miben nehezítette meg az életét az, hogy a számológép nem tudta kiszámolni az 1+2+3-at, vagy ha nincs belőle ekkora hiszti, egyáltalán észrevette volna-e.


talán ha így gondolkozunk, hogy "na csak találjunk már valami bugot", akkor lehet, hogy a korábbi iOS verziók sem voltak olyan stabilak...csak akkor valahogyan nem mindenki a legapróbb, jelentéktelen szar bugokra verte az asztalt.


amiatt kár is a feszültséget meg a vitát gerjeszteni.


a mostani dolog megint ilyen. érdekes módon rajtad kívül senkinek nincs baja az üzenetkezeléssel...akkor gondolhatnád, hogy nem az iOS 11.2-ben kéne keresni a hibát, hanem a te telefonodban. csinálj egy restore-t, és ha az se oldja meg, akkor beszélhetünk arról, hogy tényleg valami rossz van a rendszerben.

2017. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!