Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor mit csináljak? Lent...

Ilyenkor mit csináljak? Lent írom le, hogy mi történt.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóvak az a helyzet, hogy van letöltve Avastom, de tegnap mikor egy zenét szerettem volna letölteni egy olyan oldalról ahonnan már töltöttem le, a google! írta ki, hogy 4vírus szállt rá az akkumulátorra, és 28,3%-ban sérült. És azt írta még, hogy kövessem a lépéseket, és amit csinálok legalább három napig hagyjam fent a telefonomon. Valami vírusírtó program...


Szóval az lenne a kérdésem, hogyha ezt megnyitom és végigcsinálom, akkor csak tele megy vírussal a telóm❔

Nem szoktam minden jóra rányomni, csak ez valóban úgy nézett ki mintha a google csinálta volna.


Azóta letöltöttem a Hi security-t, ami megtalált 3vírust az említett 4-ből.


Szóval ilyenkor mit csináljak❔ Túlságosan valóságosnak tűnt.



2017. dec. 4. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, töröld le.
2017. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Töröld le.A reklámokból szerzők a bevételt de semmit nem használ.
2017. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem csináltam végig amit kért volna, azért kérdeztem hogy ilyenkor mi a teendő.


Köszönöm a válaszokat!!!😊

2017. dec. 4. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek nem szabad bedőlni, csak idióta reklámok, és még élethűen is néz ki, de kamu a dolog.
2017. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van Avast, akkor annak kellett volna jeleznie, hogy vírus(ok) van(nak), majd felajánlania a megoldást is. (Bár én Eset Mobile Security -t használok, de az így működik. Pár napja a Play áruházból próbáltam egy appot telepíteni, de a Mobile Security jelezte, hogy kártevő...)
2017. dec. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is furcsáltam mert eddig jelezte.

Most így fent van az avast mobile security es a Hi security 2018.


Köszönöm a segítséget!!!❤

2017. dec. 5. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!