Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonennál csontig merítsem le?

Iphonennál csontig merítsem le?

Figyelt kérdés

Hogy jobb az aksinak ha csontig lemerül és utána dugom rá töltőre vagy már olyan 10%nál?


Köszi a válaszokat előre is! :))


2017. dec. 4. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
egyik se. az a legideálisabb, ha az ember 30 és 75 % környékén tartja az akksit.
2017. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont :)


Annyival kibővíteném, hogy ha ezt be szeretnéd tartani, akkor egész nap töltögethetnéd...


A 0% sokszor többet árt, mint a 100%, szóval nyugodtan töltsd fel 95, vagy akár 100%-ra, és próbáld nem meríteni 30% alá. Még a 25-20 talán belefér, de leljebb tényleg nem egészséges.


Ettől eltekintve az iPhone is egy telefon, mint az összes többi. Egy használati tárgy. Azért van, hogy megkönnyítse az életünket. Nem azért, hogy neki éljünk. Az elhasználódás hozzá tartozik minden tárgy élettartamához, ami normális dolog.


Szóval igyekezz betartani a fent leírtakat, de nem kell görcsösen lesni a töltöttségi szintet. Ha itt-ott tovább merül, mert nincs lehetőséged tölteni, ez van. Ki fogja bírni.

2017. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)) En mindig ugy toltottam hogy megvartam meg teljesen lemerul, de mar tobben mondtak hogy ez nem tesz jot az akkisnak..
2017. dec. 4. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz volt a kb. 10-15 évvel ezelőtt használt NiMH akkumulátoroknál, de nem igaz a lítiumos akkumulátorokra. Sokan még mindig terjesztik ezeket a "jó tanácsokat".
2017. dec. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(tehát csatlakozom az előttem szólókhoz)
2017. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egx telefonnak mutatni kell hogy mikor merült le annyira hogy tölteni kell. Nekem még mindegyik 15 %-nál jelezte hogy kell.

Feltölteni pedig mehet 100-ig. Úgy van a töltés vezérlője megcsinálva hogy nem árt neki.

Ez főleg igaz az iPhone ra, mert nagyon piskóta akksi van benne.

2017. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!