Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8 vagy Huawei...

Adikov kérdése:

Samsung Galaxy S8 vagy Huawei Mate 10 Pro?

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Könkrétan mi a kérdés?
2017. dec. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
55%
Ha már Samsung akkor érdemesebb kivárni az S9et...de Mate 10 Pro jobb akku erősebb hardver (s8hoz képest) egyedül a Huaweinél a Samsungal szembe az EMUI kezelőfelület az számomra ami nem nyerte el a tetszésem. Valaki szerint a kamera jobb Samsungnál szerintem Huaweié a nyerő több szempontból.
2017. dec. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Mate 10 Pro
2017. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kamik válasza:
100%
Samsumsung galaxy s8 mindenben jobb...
2017. dec. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
55%
kamik te se sokat értesz hozzá :D
2017. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire kell, mert az egyik telefon ebben, a másik abban jobb. Szerintem érdemesebb lett volna a kérdésed bővebben kifejteni. ;)
2017. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kamik válasza:
Bihar Valatonon Híddel értek a telefonokhoz elmondom miért jobb a S8 Huawei Mate 10-től:És ez az én véleményem tehát tartsuk tiszteletbe más véleményét,nos kamerában köröket ver az s8 a huawei mate 10-re,video felvételbe szint úgy,kíjelzőbe szint úgy a kezelő felülete egyszerűbb felhasználó baratibb,gyorsabb jobb processzor,nekem az akkumlátor idővel sincs bajom és ezt úgy mondom hogy volt huawei mate 10 is nálam sőt Lg v30 is Google pixel 2-is meg még sorolhatnám én telefonokkal foglakozom tesztelek mindig minden készülékeket mert telefon függő vagyok ez nálam betegség.De ne csak a samsungot dicsérjem a Huawei Mate 10 most érett meg hogy azt lehessen mondani hogy tényleg egy nagxon profi telefont tett le az asztalra az akkú idő kimagaslóan jó a kamerája is nsgyon jó lett és szép telefon lett dizájban is és tudásilag sem kell szégyenkeznie de még sorolhatnám úgy hogy ennyi most..
2018. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bazsi0117 válasza:
Kedves Kamik... Ezt nemtudom honnan szedted de már bocs... Ez hülyeség... A samsungnak semmivel nem jobb a kamerája, azér a 32 megapixeles dual leica nem hazudtolja meg magát. a huawei képernyőfelbontása lehet hogy kissebb de viszont a 18:9 képarány kárpótol mindenért.. A mate alapból 6/128 az s8 4/64. A kijelző fényereje még tűző napon is gyönyörű. Az akki 4000 milliamperes ami simán kibír 2 napot.. Ez azért nem rosz egy 6 colos kijelzőbe. A gyárilag kapott szilikontok meg a super charge töltő meg pláne... Ugyhogy szerintem nem kérdés melyik jobb..
2018. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!