Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó, mihez fontos, mikor...

Miért jó, mihez fontos, mikor hasznos, ha dual sim telefont veszek? Kell az nekem? Honnan tudhatom előre, hogy ki is fogom használni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó ha két telefonszámod van és nem akarsz két mobilt cipelni. De nekem is dual sim telóm van egy kártyával, mert csak ilyen volt ami tetszett nekem, de semmi hátránya nincs.
2017. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul, ha csak egy sim kártyával használod, bővítheted is memóriakártyával, ha kevés a tárhely a telódon. Amúgy nekem is dual sim-es van és én is csak egy kártyával használom, hasonló okok miatt, mint az 1-es válaszoló.
2017. dec. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De mivel ezt te igy megkérdezed , neked a két Simre nincs szükséged semmilyen szempontból.
2017. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vagy csak nem tudok róla, hogy hogyan könnyítené meg az életemet, ezért kérdezem.


Az első két válasz viszont hasznos volt, köszönöm.

2017. dec. 6. 06:50
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Úgy könnyíti meg az életed, hogyha van például egy céges és egy magánszámod, akkor nem kell két külön telefont cipelned mindenhová, hanem mindkét SIM-et beteszed ugyanabba a telefonba és meg is van oldva. Tehát igaza van az utolsó válaszolónak - hogyha eddig fel sem merült benned a gondolat, akkor egyértelműen nincs is rá szükséged. De mivel semmi hátránnyal nem jár, nyugodtan vehetsz dual simes telefont és használhatod egy kártyával is.
2017. dec. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is az van,es sokaig nem hasznaltam csak egyet.Telekomos kartyas vagyok.Aztan jott egy jo akcio aTelenortol,es ingyen van sim kartyam,arrol mobilnetezek.
2017. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!