Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Tudom egy idióta vagyok...

SOS! Tudom egy idióta vagyok de elfelejtettem a Teló kioldómat :/ . Megváltoztattam egy L betü formára de valahogy nem engedi kioldani. Tudná esetleg valaki mi ateendö? Vissza lehet valahogy állitani?

Figyelt kérdés
L betü a kioldo ez tuti de necces.. ( Ugyanis ezt az L betü formát 8 féle iränyból lehet rajzolni )Sajna nincs pót pin a kioldómra! Már 3 félét probáltam de 1óra múlva engedi a következöt :( elöször 10 p aztán 30 p most 1óra brrrrrrrrrrrrrr-. De 10000% ra az L betü a jó ..remélem nem tilt le a teló végleg :O.Járt már igy valaki?
2017. dec. 5. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcsolod és a recovery módban újratelepíted, de ez adatvesztéssel jár a telefonon. Hogy hogyan kell recovery módba lépni az telefononként változó, keresd meg hogy a tiédben hogy működik
2017. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ha nem tudom kmioldani ez lesz a köv lépés
2017. dec. 5. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

pont tegnap néztem egy ilyen videót

https://www.youtube.com/watch?v=979HZ_6Ims4


amiben 3 telón megmutatja, hogy kell csinálni ezt az egészet és egy oldalon meg tudod nézni, hogy a tieden, hogy kell, ha nem tudnád

de ha tudod, akkor hátha másnak majd segít a videó :D

2017. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbáltál rövid, és hosszú talpú L betűket is?
2017. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!