Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudhatom hogy rajtam...

Honnan tudhatom hogy rajtam kívül még elküldte-e másnak is a képet Snapchaten?

Figyelt kérdés
Nem szoktam senkivel se Snapcheten beszélgetni, ám sokszor van hogy random küldenek nekem egy képet. Honnan tudhatom hogy rajtam kívül még másnak is elküldte-e? Ezekre a képekre kéne válaszolnom valamit?

2017. dec. 6. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudod megnézni hogy másnak is küldte e sehogy.
2017. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

például beszélgetsz vele és a viselkedése, kommunikációja alapján megpróbálod felmérni a szándékait, gondolkodását és abból már elég jól tudsz következtetni, hogy másnak is elküldte-e, vagy sem.


szerintem egyáltalán nem az a kérdés, hogy elküldte-e bárkinek, hanem hogy mi a szándéka vele, hogy elküldte akár neked, akár másnak. mert ugye nem mindegy, hogy egy nyaralási fotót ismerkedési céllal, rokonnak, vagy öltözködési tanácsadónak küld el. ahogy egy meztelen képnél sem mindegy, hogy ismerkedési kontextusban küldi el valakinek, az edzőjének küldi el, hogy az alkatáról értekezzen, vagy egy bőrgyógyásznak, hogy egészségügyi tanácsokat kapjon. szóval a kontextus és a szándék a lényeg, nem a technikai információ, hogy csak te láttad-e a képet...

2017. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!