Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Meg vegyem vagy sem?

Mit tegyek? Meg vegyem vagy sem?

Figyelt kérdés

Ma találtam egy iPhone 7 et használtan az interneten 10.000 Ft körül.

A hiredő nem írta hogy hibás a telefon csak azt hogy Telekomos! Viszont én még csak gyerek vagyok tehát ha kiderül hogy a telefon lopott és a rendőrségnél bejelentik hogy elloptak egy iPhone 7-et és valahogyan megtalálják nálam akkor nevelőintézet be kerülök lopásért, Hozzáteszem hogy a hirdetésben vannak képek a telefonról bekapcsolt állapotban tehát nem tudom!



2017. dec. 8. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
10 ezerért meg se forduljon ilyesmi a fejedben.. főleg egy ilyen drága telefon, gondolom lopott és le van tiltva
2017. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 7 10 ezerért? Épen csak annyira gyanús,hogy sűrgősen elfelejtsd,már ha jót akarsz magadnak!
2017. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez kár!
2017. dec. 8. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kár? Ha gyerek vagy, akkor akár még tényleg hihetsz a mesékben is, de az a valóság, hogy ami túl szép hogy igaz legyen, az nem is igaz. 10 ezerért kapnál egy összetört, letiltott lopott szifont. És egy hirdetésbeli fotó bizonyító ereje pontosan, kereken nulla.
2017. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!