Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől van ez a telefonjaimmal?

Mitől van ez a telefonjaimmal?

Figyelt kérdés

Nem jelzi a messenger ertesiteseimet. 3 telefonom volt 2 es fel ev alatt, es az osszes elkezdte ezt. Egy sony T3 egy honor 7 lite es most egy huawei mate 10 lite. Az utobbi mar egy dragabb telefon es eleg zavaro ez a dolog. Mar letoltottem a cm security-t mert itt olvastam, hogy az ilyen alkalmazasok segitenek. Nagyon idegesito es felek is, mert az elozo telefonjaimat pont ezert csereltem le es azert szomoru lennek, hofy 120000 forintot csak ugy kidobtam volna az ablakon. (ezt ugy ertem, hogy ez a kozepkategorias telefon is azert lett veve, hogy ne kelljen ilyesmitol tartanom)

Elore is koszi, a valaszokat!


2017. dec. 8. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Torold le az osszes task killer programot. Pl ccleaner stb.
2017. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Irnal ra peldat, hogy az mi? Fogalmam sincs..
2017. dec. 8. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Imádom, a hozzá nem értő ember letölt mindenféle felesleges szennyet, úgy kezd el viselkedni a telója mint egy 20 ezres Alcatel 2011ből és akkor az android lesz a szar, megveszi az iphonet részletre és boldogan él amíg meg nem.
2017. dec. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az en telefonomra a facebook a messenger es a clean master van letoltve, csak ugy megjegyzem:) es ezek szerint nagyon SOK hozza nem erto van, mert nem egy not es FERFIT kerdeztem meg, hogy mi is ez es senki nem tudta.. De akkor mindenki analfabeta rajtad kivul.:)))Koszi, de ha csak azt eszt akarod osztani akkor azt ne itt tedd, attol hogy te vagy itt a helyi nagyagyu attol meg ne te mondd mar meg, hogy ki milyen telefont vegyen es hogyan..es azt sem ertem, h mi fsznak vagy te ide regisztralva:D tudod ez az oldal azert van, hogy az emberek egymasnak SEGITSENEK. Nem egy ennel sokkal gazabb es ertelmetlenebb kerdes van, megsem okoskodnak alatta max akiknek ennyi eletuk van mint neked, ugyhogy megegyszer koszi;) (de azert gondolom ilyen nagy tudassal egy ugyanolyan atlag ember vagy, mint en) szioka:)
2017. dec. 9. 15:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja es en egyszer sem szidtam az androidot, meg kene tanulni olvasni, mert neked meg az nem megy:(
2017. dec. 9. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:

"clean master van letoltve"

Na azt töröld le.

2017. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Clean Master kuka.

És még sok olyan alkalmazás (ha van) amit te töltöttél le a gyorsaság reményében.

Felesleges Widgeteket vedd le,azokat az alkalmazásokat melyet nem fogsz használni azokat törölt le.

A különböző launchereket is törölheted pl.:Nova Launcher,vagy mozgó háttér.

Egy telefonnak sose, árt ha havi 2x újra van indítva.

2017. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!