Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb ASUS ZenFone...

Melyik a legjobb ASUS ZenFone telefon, melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Ugye minden fent van az ASUS oldalán, nézegettem is, de nem nagyon tudtam dönteni...


Most egy szimpa, alsó kategóriás Zenfone GO-m van, és hát én teljesen meg vagyok vele elégedve.

Viszont a kisebb problémái: az hogy annak ellenére, hogy csak 5mp-es a kamerája, még így is nagyon gyenge képet készít! És nagyon hamar felforrósodik az aksi.


De ugye már eléggé elavult, és váltani akarok, ezért is írtam ki ezt a kérdést, bár még egyáltalán nem biztos, hogy asust veszek, de mint mondtam elégedett vagyok vele, és megpróbálnék egy újabbat.


Nem a ZenFone AR-re gondoltam.

Hanem valami megfizethető árra.


Szempontok: Lehetőleg legyen MindenS, tényleg mondhatni "multifunkciós"... Legyen gyors, minél több RAM annál jobb, és legyen megbízható első, és hátsó kamerája is.


Ti hogy állítanátok sorrendbe, vagy melyiket vennétek? Lehetőleg indoklással.


Válaszokat köszönöm 17/f.



2017. dec. 8. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ööö... ha teljesen meg vagy vele elégedve akkor minek költesz telefonra?
2017. dec. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is nagyban függ, hogy mennyi pénzed van rá! A ZenFone AR és ZenFone 3 Deluxe (5.7") valóban méregdrágák, mindegyik bőven 200 ezer Ft fölött van, de ezeket leszámítva a kisebbik (5.5") ZenFone 3 Deluxe, a ZenFone 4, és ZenFone 4 Selfie Pro nem csak Asus-ból a legjobbak, de amúgy is toplistások a 100-150 ezer Ft közti árkategóriában!
2017. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Jöhetnek még!


Azért vennék újat, mivel már elég elavult, használt, vennék 1 gyorsabbat, ami jobb képet készít, és nagyobb mint 4"-os a kijelzője.


Hát igen nem szeretnék 1 méregdrága telefont venni, de olyat szeretnék, ami jó, és megéri a pénzét (úgyhogy az ár most annyira nem számít)!

Úgyhogy örömmel hallom, hogy:


"nem csak Asus-ból a legjobbak, de amúgy is toplistások a 100-150 ezer Ft közti árkategóriában!"


Ez tényleg így van? És ezek közül az olcsóbbak közül, melyik a legjobb?

2017. dec. 10. 18:21
 4/6 PCLevii válasza:

ASUS Zenfone 3 32GB ZE520KL


Persze az ára 75.000

2017. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Zenfone 3 zoom van. 3 hónapja használom. 100% ban elėgedett vagyok vele. A proci a gyenge láncszem, de ha nem fontos a legkonolyabb játėkok futtatása tökėletes. Persze elindulnak azok is. Nagyon minősėgi az anyaghasználat, a kamera jó, az akksi 5000 res komoly igėnybevėtel mellett is sokáig bírja. Nekem ez volt a legfontosabb nem is csalódtam. Andoroid 6 al jött, de azonnal frissült 7 re (8 tavasszal jön) a Zenui4 et is megkapta már. Ha a Zenfone 3 üveg hátlap nem jön be akkor ez a matt fėm tetszeni fog. Az ujlenyomatėrzėkelő gyors, 10-10 szer old. Ami hátrány, hogy a navi gomboknak nincs világítása (persze kinek hogy) tudom ajánlani, bár kicsit túlárazott ha pl a honor 9 vagy g6 hoz hasonlítom, de nem bántam meg hogy nem azok lettek. Játėkra nem kell. Amikor azok lemerülnek ez mėg 60%on van.
2017. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "toplistást" nem feltétlenül népszerűségre értettem, hanem hogy ár-érték arányban nagyon jó vételnek számítanak!
2017. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!