Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4-emben 3000mAh aksi van...

Ceaser0712 kérdése:

LG G4-emben 3000mAh aksi van alapból, most akarom lecserélni. Több oldal 3000 mAhnál nagyobb aksikat ajánl a telóhoz megéri kockáztatni vagy maradjak az eredeti 3000-asnál?

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha normális minőségű akkut veszel bele, akkor mi benne a kockázat?
2017. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy a helyére be férjen.
2017. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson, rooszul jársz.

Ugyan nem mobilakku, de vettem olyan Litiumot, ami a powerbankokban van.

18650-es, 9800mAh van ráírva.

Körülnézve az akkugyártóknak (Panasonic, Sony, Varta, GP nincs 3000mAh-nál nagyobb. Na vajon miért?

Megvérve valós kapacitásuk 1700-2100 között van. A festék mindent elbír. Az áruk is olyan volt persze, de azért 4 ilyet benyomva egy powerbankba, azért a 7500 összességében nem rossz.

2017. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. te milyen marhaságot irkálsz itt össze vissza.

Miért ne lenne 3000-től nagyobb?

Nekem a mostani telefonomba is 6050 mAh van.

Igaz nem mértem még meg soha , de az üzem idő mindent bizonyit.

2 éves, és új korában 3 napot birt ki , most már szűken birja a két napot. De még szerintem bármelyik "csúcs"-nak nevezettel felveszi a versenyt. Nekem volt ezelőtt olyan telefonom hogy 3-4 óránként kellett néznem hogy hol tudom feltölteni. Olyan a büdös életben nem lesz hogy engem szivasson a telefon. Ettől kisebb akkuval nem fogok venni, hivhatják akármilyen márkának.

Semmilyen kockázatot nem vállalsz vele, mi is lenne benne a kockázat.

2017. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha ne vegyél bele nem a gyártó által készített akkumulátort, ha nem akarod, hogy 1 hónap alatt felpúposodjon, 30 perc alatt lemerüljön, vagy akár felrobbanjon. Egyébként nem csak a mAh számtól függ az üzemidő, hanem a kijelzőtől és a processzor terheltségétől is...
2017. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es..

18650-es Li-Ion celláról szóltam.

Mutass egyet neves gyártóktól 6000 mAh felettit!

Ha lenne, vennék, kérek egy linket.

2017. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!