Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki már próbálta írhatna...

Aki már próbálta írhatna véleményt a powerbank-ról és azt is milyen típusa van. Mekkora különbség lehet a különböző gyártók, a márkás és nem igazán márkás között?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 14:31
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szerintem nem is a márka a fontos, inkább a tapasztalat, meg az ár.

A nagyon olcsóak nem tudják a névleges kapacitásukat, vagy még annak a felét sem. Olyat vennék, ami legalább 2A-es kimenettel is rendelkezik.

Nekem most Varta van és valóban nagyon jó, mondjuk nem volt drága, de tényleg tudja a ráírt adatokat. Állítólag jó még a Huawei, a LAB31 jó még, az volt nekem, nagyon pöpec az is.

2017. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%
Minek ilyen szarságokkal kinlódni. Venni kell normál akksival a telefont és nincs ilyen probléma. Nekem 6000-es akku van a telefonban és két napot bir.
2017. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenem van, nekem nagyon bevalt [link]

Érdemes márkás terméket venni, azok megbízhatóbbak mint egy neve sincs



Normális telefonon, van második, normális akkuval, de mivel aktívan használom és nem mindig vagyok olyan helyen, ahol töltesre lenne lehetőség, így bizony nagyon jó hogy van.

2017. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!