Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilra net.100MB 1000ft....

Mobilra net.100MB 1000ft. Megéri? Vagy mit takar ez a 100mb pontosan?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

adatforgalmat


ha csak nagyonritkán netezel vele,vagy p csak msn,akkor oké

amugy nem


még 5300-ra volt 50megás mobilnetem,csak msnre használtam,de napi 1-2 óra msnel lement 2 hét alatt...honlapokat meg se mertem nyitni,én hülye meg 1 éves hűséget aláirtam,nem érte meg...


inkább wifis telefon most

2010. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Feltöltő kártyás mobilnetet vegyél, mert azt feltöltöd és annyit használod amennyit akarod.

Amúgy nem sok érte egy weblap megnyitása kb 80-150kb, de ha kevés akkor max ráfizet nem tudom kb vagy mb onként mennyit kell rá fizetni.

2010. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A feltöltőkártyás mobilnettel az a baj, hogy ha nem netezi le, akkor is elvész a 30 vagy 45 nap elteltével, ha pedig ráaktivál még egy kis pénzt, hogy meghosszabbítsa, akkor elvész az eredeti, és csak az új egyenleg lesz. Ha nem tudod pontosan előre, hogy hány megát/gigát netezel, nagyon nem éri meg.
2010. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100 mega ma már semmire sem jó, ha telefonnal netezel, akkor is minimum 1 gigás csomagot válasszál.
2010. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pl az ikon 200 a t-Mobilnál
2010. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lg kp500-on, volt eggy 200 megás, 600ftért. Nem tom mit beszéltek, én nekem, amikor tönkrement a gépem, 1 hónapig azon neteztem. 3 mega maradt meg, úgy, hogy yahooztam egész nap, iwiw, citromail, és néhány képet letöltöttem a googleról. Órák közben meg a suliba, viccesviccek.hu. :).

Viszzatérve ahhoz, amit kérdeztél, szerintem, ha nem akarsz egész nap netezni, akkor megérheti... Én vodás vagyok am. Ha csak yahoo, e-mail, akkor jó lehet. De sztem nézz utánna, hogy van-e olyan, ami 150-200 mega körül van. Az egyik barátom, úgy csinálta(hülye volt), hogy csinált netet a telójára, de úgy, hogy 1 mega 50 ft. Ő meg egész nap, az oviról töltött le témát, játékot, egész nap rajta volt a yahoon, msn, meg minden. A végén megjött neki, a 86 ezres számla. Ráadásul 3 alkalommal. Mert ugye, Januárba kezdte használni, és Márciusba megjött a számla. Szóval, nekii totál szívása volt. Remélem hasznos volt a válaszom. Kérem, felpontoznátok???

:):):):):):)))))))))))) :D

2010. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gyahhhh az nagyon komoly.köszi az infót.
2010. jún. 12. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!