Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Onlinevásároltam egy táblagépe...

Onlinevásároltam egy táblagépet és nem tudom használni hogy tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés
Tehát online vettem egy táblagépet és és akitől vettem az vissza álitotta a gyári visszaállításra és ahhoz hogy én tudjam használni a régi email cimmel kellene bejelentkezzek rajta amin bejelentkeztel eredetileg rajta de akitől vettem nem érem el a tablet ( iLike ) tehát bekapcsolom magyar menü tovább wi-fi tovább aztán kéri az email cimet de amin utoljára volt bejelentkezve hogy tudom használni hogy jó legyen segitsetek ne kidobott pénz legyen !! Köszi
2017. dec. 10. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ez nem jó (ilyen kinai szöveget ad be de néztem azzal is vissza is álitottam meg minden de nem jó )felkapcsolom ( teljesen a tablet menü nem jön be tehét egyáltalán nem tudom használni még mindig a régi email cimet kéri amin be volt régen jelentkezve de azt ugye nem tudom igy nem jön be a menü hogy használjam a tabletet hogy tudom elfelejhtetni vele a régi email cimet mert teljes vissza álitast csináltam mint a videóban is volt de akkor is a régi email cimet kéri és egyáltalán nem tudom használni sajnos ( iLike Q8 tabletről van szó amúgy és Android 6.0 ) Köszi.
2017. dec. 10. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki eladta azzal beszélj és kikell lépni neki belőle.

De én ezt a tabletet még újonnan se venném meg , nem hogy az ócska piacról.

2017. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!