Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee M5 ebay-ről?

Vernee M5 ebay-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Találtam egy ilyent:

[link]

Van itt valaki akinek van tapasztalata azügyben, hogy megéri-e innen telefont rendelni?



2017. dec. 10. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván a leirást tudja mindenki megnézni. A szerint jó telefon. De ha 4/64 GB választod akkor drágább lesz.

Meg a kb plusz fizetni valóról se feledkezz meg. 27 % áfa, meg egy kis kezelési eljárás . Ez kb 10-12 ezer forint.

2017. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Plusz fizetni való? Free Shipping-et ír.

Rendeltem már ebay-ről kissebb dolgokat ugyan így Free Shipping mellett és nem volt plusz fizetnivalóm.

Illetve arra vagyok kíváncsi, hogy ha esetleg szart küldenének, vagy bármi hasonló, akkor?...

2017. dec. 10. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Az áfát ki kell fizetned, 45 dollár felett 27 % .

Én inkább ezt javaslom neked, eu raktár, nincs vám és áfa sem , ha már kevés pénzed van. Ez 33000 ft, összesen.

[link]

2017. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!