Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Lenovo-ról?

KoRn III kérdése:

Vélemények a Lenovo-ról?

Figyelt kérdés
Felhasználói véleményeket, illetve hozzá értő szakvéleményeket várok a fent említett kérdésemre. Mi a véleményetek a lenovo termékekről? Nálam eddig 2 tablet és egy laptop volt Lenovo, és minden tökéletesen működött, és teljesen meg voltam elégedve velük. Sokmindent kipróbáltam már, de valahogy mindig ide jutok vissza. Most is. Holnap hozza a futár az új lenovo terméket. Nektek mi a véleményetek? Csak szerintem jók?

2017. dec. 11. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez valami gerilla-marketing?

Ha te meg vagy vele elégedve, akkor mit érdekel a mások véleménye?

Én nem vennék Lenovo-t, mert nincs hazai szervize, és nem "szimpatikus" márka. Tudom, ez szubjektív. ( És éveket dolgoztam olyan szervizbe, ami más márkák mellett Lenovo szervizeléssel is foglalkozott - a szervizelés annyiból állt, hogy kiküldtük a lengyelországi központba, mert nem adnak senkinek csere alkatrészt, mint a többi márka a szerződött partnereiknek, ezért egy-egy piti hiba orvosolása is sokszor 1-2 hónapot vett igénybe.)

Én speciel Acer "hívő" vagyok, sokadik Acer laptop van a családban ( nekem is és a páromnak is), soha nem meghibásodás volt a csere oka, hanem új igények, új lehetőségek.

De a kérdésed kb. olyan, mint ha attól tennéd függővé a vasárnapi ebédet, hogy más is szereti-e az általad elképzelt menüt.

2017. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesóm 2010 be vásárolt Lenovo laptopot és még a mai napig hazsnálható kis gép. Igaz ő csak netezésre, filmnézésre, és kisebb irodai munkára vette mert akkoriban tanult számvitelt vagy mit, és mai napig is jó ezekre. Igaz ő nagyon td vigyázni a dolgaira, tehát attól független hogy egy 7 éves gépről van szó, alig van rajta 1-2 karcnál több. Az akkuja igaz döglődik, de jó 10-15 percet elketyeg még vele. Azóta vett már komolyabb gépet, ami mondjuk Asus gép, de azon a 2012-14 es játékok még elég jólelfutnak és 1 éve ha vette a gépet. A Lenovo gépét azt már csak tartaléknak tették félre, meg néha anyánk kölcsön kéri ha leutazik alföldre a testvéréhez hogy tudjon min netezni esténként.
2017. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én január 30-án vettem használt, hároméves lenovo Thinkpad T430-at és kifogástalanul működik, remélem, még sokáig fogja bírni.
2018. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!