Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70 ezer körüli telefon,...

70 ezer körüli telefon, hosszútávra (min.3-4 év), aminek jó a kamerája, rendesen futnak rajta az alkalmazások, van ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon nem értek a telefonokhoz. A mostani 5 éves lesz, de már hasznavehetetlen. Tabletet használok itthon, facebookozok rajta, instagrammozok, régebben voltak játékaim csak merítették az aksit és ez is két éves lesz, már nem olyan (samsung mind2, galaxy mini illetve galaxy tab 3lite). A telefonom kaputt előtt sms-t sem fogadott, ha hívtam valakit a vonal sem volt tiszta (nem a térerővel volt gond). Olyan telefont akarok ami azért bírja a strapát (van, hogy kiesik a kezemből), hosszútávra megfelel, és bővíthető a tárhelye-telefonom már nem, tablet sem igazán.

Huawei-t, LG-t, iphone-t, Xiaomit ajánlottak. Ezek közül az első kettő mondható szimpatikusnak. Samsungból kiábrándultam, mint írtam nem értek a telefonokhoz, nagyon nem is köt le, de mikor olvastam, hogy a hátlap nem vehető le, nekem ott ment el a kedvem tőle. Nagy telefont sem akarok, szeretem a zsebemben tudni, vagy a kistáskámba, amibe pl már az LG g5 is épphogy belefér. Egy barátomnak van g5-je, ajánlotta is, hogy ez legyen. Egy ismerősömnek huawei p9 lite-ja van, ő azt ajánlotta.



2017. dec. 12. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
használtan iphone 6s, samsung galaxy s7
2017. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Figyelj. Én ma má olyat aminek levehető a hátlapja/kivehető az aksija nem nagyon látok. 70K körül ajánlanám: huawei P9; xiaomi A1. Ezeket leginkább. Én most pl xiaomi redmi note 4 et fogok venni. Nekem az pont jo. Erisebb sokkal mint a mostani telefononom (lenovo a536) kameraja is jo 3gm ram 32gb tarhely de van 4/64 es is csak az dragabb egy nyolcezerrel es 32gb nem kell m boven eleg. Igy 47K a telo. Ezt is tudnam neked ajanlani. De ha kicsit beleadnal meg akkor egy honor 9et is tudnak venni. Bar az sokkal dragabb az olyan 114K asszem. Es telora en biztos nem koltok annyit
2017. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért nincs ilyen telefon.

Xiaomi Mi A1 kihúzza majd 3 évig talán, de 5 évet már a csúcskategóriások is alig bírnak ki.

2017. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát levehető hátlapú nem nagyon van már, a G5 mondjuk érdekes mert annak az alja vehető le. De 70.000ből olyat ami kibírja 3-4 évig rendesen háát nincs, nem nagyon van. Csúcskategóriás telók szokták addig bírni, de azok meg jóval efölött vannak. Legalábbis ha az éppen aktuális újat akarod venni, nemtom, a G5 (vagy más tavalyi csúcsmodell) jó lehet ha jó árban van. G6? (<-- kis kávák, jól néz ki, de nem cserélhető akkus / levehető hátlapos).

Nekem G4 van és egész jó bírja (2.5 lassan 3 éves) nem lassult be, de aztán ki tudja hogy hogyan fogja bírni egy másik.

2017. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, jobb mint egy haszáltat venni.

2017. dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!