Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyen kapok SIM kártyát?

Ingyen kapok SIM kártyát?

Figyelt kérdés
Külföldi vagyok, de szeretnék venni iPhone-t Magyarországon. Kell egy magyar telefonszám is. Ilyenkor elég bemenni egy szolgáltatóhoz pl. Telenor, hogy magyar telefonszámot csináljanak nekem? Iphonehoz nanoSIM kell, tehát olyat adnak rögtön? És mennyibe kerülne úgy, ha havonta feltölteném a kártyát?
2017. dec. 13. 04:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan kartyat adnak, amibol olyat torsz ki ami neked kell. Annyiba kerul havonta, amennyit ratoltesz...
2017. dec. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neten is egyszerűen megtudod rendelni. 0ft. Én a telenort ajánlom feltöltősként. 19ft a percdíj.
2017. dec. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ingyen nem adnak semmit. Havonta meg annyit töltesz rá amennyit akarsz.
2017. dec. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha neten rendeled, nem kell érte fizetni, ha Telenor üzletben vagy más boltban/benzinkúton vásárolod, akkor igen. A netes rendelésnél meg kell adni egy magyarországi címet a kiszállításhoz. A Magyar Posta kézbesíti - jópár papírt alá kell majd írnod. Manapság már három méretben adják a sim kártyát, a megfelelő méret (jelen esetben a nano) kitörhető belőle. Az egyenleg feltölthető neten, bankautomatán, újságárusnál, és még számtalan helyen. (A minimális feltöltési összeg 1500 Ft, ha jól emlékszem.) Ha esetleg nem lennél megelégedve a díjcsomagoddal, a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül tudsz váltani.
2017. dec. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!