Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgaltato a hibas ha magatol...

Csatrad kérdése:

Szolgaltato a hibas ha magatol bekapcsol az adat es hely jelzo?

Figyelt kérdés
Most 4:00 kor felvillant a mobilom, megnezem es bekapcsolva talalom rajta a 4g adatkapcsolatot es a helymeghatarozot. Ilyen meg soha nem tortent es mar evek ota nem toltottem le vele semmi appot vagy akarmi. az egyetlen ami kb 1 eve valtozott az a szolgaltatom. Most akkor mi van?

2017. dec. 14. 05:38
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

miért lenne a szolgáltató hibás?

semmi köze hozzá



amúgy nem mind1? lemegy pár mega, nagy ügy

2017. dec. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem mindig megy

Igaz, otthon ott a wifi és automatikusan azt használja

A GPS meg nemérdekel, ha valaki követni akarna (céges teló) amúgy is megteheti. Meg egyébként se.

2017. dec. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bihar Valatonon ***** válasza:
Mondd le a netet :)
2017. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Jelentsd fel őket.
2017. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
feltoltos a mobilom es ha bekapcsol a mobilnet akkor levon 700 forintot arra a napra.
2017. dec. 20. 05:25
 6/7 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy bizonyithatnam feljelentesbe hogy ok csinaltak.

haver szerint googles app csinalja, van amelyik gyari leszedhetettlen.

2017. dec. 20. 05:29
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem tudom hogy bizonyithatnam feljelentesbe hogy ok csinaltak. "

Ha körbe akarod magad röhögtetni, akkor ez pont jó lesz hozzá.


Egyrészt: ha nem tiltasz tudatosan funkciókat, szolgáltatásokat, hálózati eléréseket stb. akkor kb. fogalmad sincs róla, hogy a telefonod éppen mit csinál. Vagy egy app, aminek kéne ez-az, pl. a gugli összetevők tipikusan ilyen okostojások.

Másrészt: hívd fel az ingyenesen elérhető ügyfélszolgálatot és ellenőrizd a mobilnet állapotát. Ha van net és ezért leveszi a pénzt, akkor van élő szolgáltatás, akármilyen tarifával, amit ki lehet kapcsoltatni.

2017. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!