Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J5 2017 vagy...

Samsung Galaxy J5 2017 vagy Huawei P10 lite?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi. Telefon vásárlás előtt állok és e két készülék között nem tudok sehogyse dönteni. Köszi a válaszokat.

2017. dec. 16. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet inkább a j5-öst venném.


Vagy jobb volna egy Xiaomi, az kb. ebben az árban van.


Pl egy Redmi 4x vagy egy redmi note 3-4-5.

2017. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. És Huaweit miért nem vennél?
2017. dec. 16. 11:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Eleg sok mindenkit tudok J5-el es oda vannak erte, jol nez ki meg minden. Amelyik tetszik azt vedd ha nem csereled le egy ideig mert mindig latni fogod, hogy nez ki. Az elettartalmuk meg szerintem kb ugyan ott van foleg ha az aksit nezzuk... . Nekem nagyom tetszenek a samsung kepernyok meg a szineik:). En is a szerint vettem telefont, hogy mit tud pedig nem jon be egyaltalan ahogy ki nez... Most igy utolag lehet azt vettem volna amelyik jobban nez ki. Ugyan ugy van hogy be laggol ez is vagy le fagy.
2017. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, egyik ismerosomnek Huawei van nagyon szereti :). Meg sose panaszkodott ra. O neki Huawei P8-a van nyerte egy rajzert :D meg mikor megjelent a P8. Pedig mas telot akart, de most is jol megy neki.

De mint ahogy irtam, vedd amelyik neked jobban tetszik :).

2017. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Samsung szerintem jobb.

P10lite van az exemnek.Most vette igaz szépnek szép,de maga a telefon engem nemgyőzött meg.

2017. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem Samu van, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, gyönyörű kijelző, tudása is pont elég nekem. Kolléganőmnek Huawei van, ő is tökéletesen meg van vele elégedve, bár az enyémet nézegeti mindig, hogy lehet karácsonyra ilyet vesz. :)
2017. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ennyiért inkább Xiaomi Mi A1 :)
2017. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na végül is rájöttem, hogy a Huawei fényévekkel jobb. És miért?

-Kétszer annyi ROM, 1GB-tal több RAM.

-Fémházas, nem fos olcsó műanyag..

-És még sokkal jobban is néz ki..

Mint kiderült, Huawei lett..!

Köszi a válaszokat

2017. dec. 19. 21:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a huawei, az is premium ha úgy vesszük.


Mondta valaki hogy nem jó?

2017. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát mert sokan itt a Samsungot istenítik közbe fele annyit se tud :D
2017. dec. 22. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!