Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül a telefonok közül...

Ezek közül a telefonok közül melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Venni akarok egy új telót már jelenleg Iphone 5S-em van ,és most el mentem melózni és most már úgy gondolom ideje lenne váltani és ki néztem magamnak két nagyon jó mégis nem dréga lehetőséget ,meg egy szintén nagyon jó lehetőséget egy kicsit drágábban ,nos az Iphone-t csak azért néztem ki magamnak ,mert régen a haverok mindig csesztettek ,hogy nem iphone-m van és akkor nem vagyok menő meg ilyenek ,és vettem is egy Iphone-t azóta is meg vagyok vele elégedve,most töltöttem be nem rég a 18-at és most egy részt gyerek fejjel gondolkodok ,hogy lehet még 1-2 évre az Iphone-t kéne venni ,mert "Az a menő" ,de mást részt felnőtt fejjel is gondolkodok ,hogy nem az számít ,hogy mit tartanak menőnek ,meg drágának hanem az ,hogy mi a legjobb választás ,és a másik két teló amit kinéztem igazándiból mind eddig nem is halottam róluk ,de nem számít attól még lehetnek jó telók tudom nem egy ár érték arányú a 3 teló ,de lehet a legolcsóbb is van olyan jó mint mondjuk az OnePlus ,melyik telefon lenne a legjobb?



2017. dec. 16. 13:40
 1/9 anonim válasza:
Én OnePlus-t vennék.
2017. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


5T a legfrissebb modellje a OnePlus-nak, ha én most mobilvásárlás előtt állnék, és kb ~160.000Ft volna a keretem rá, habozás nélkül megrendelném.

2017. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Én az iPhone-t venném. Csak mert nekem az iOS a legjobb :D Ha most is azt használod, akkor azt vedd :D
2017. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nekem nem nehéz dolog meg szokni az operációs rendszereket ,amikor a Samsung Galaxy S5-met le váltottam Iphone 5S-re akkor is hamar meg szoktam a IOS-t pedig az előtt mindig androidot használtam és szerintem most is hamar meg szoknám a Androidot!
2017. dec. 17. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Hát te tudod, ha neked az android jön be jobban, akkor a OnePlus-t ajánlom,(csak mert a másikról még nem is hallottam) :D :D De, ha nekem kéne választani, akkor mindenképpen az iOS mellett tenném le a voksom. Sok rossz pillanatom volt a sz#rdroiddal.. De kinek a Papp, kinek a Pappné ;) :D
2017. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát az OxygenOS (OnePlus) android felülettel nem lesz problémája, az biztosisten. Legalább annyira stabil, mint az IOS. :)

Nem összekeverendő holmi hulladék TouchWiz (Samsung) felülettel.

2017. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a vernee Apollo telórol mi a véleményetek?
2017. dec. 17. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:

A Snapdragon 835 chipset sokkal jobb, mint a Helio X25, főleg, hogy a OnePlus az 5T-ben 0,1GHz-vel feljebb húzta az órajelét.

A Helio X25 kb a Snapdragon 821 szinten van, ami a 835 elődje.


Szoftvertámogatási téren is jobb a OnePlus, mint a Vernee.

2017. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor az OnePlus-t veszem!
2017. dec. 17. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!