Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mit csináljak, ha...

Szerintetek mit csináljak, ha a telefonomon nem működik a Play áruház?

Figyelt kérdés
Ha rámegyek (természetes internettel), akkor vagy azt írja ki, hogy hiba történt az adatok szerverről való lekérése során, és egy pár számot, vagy azt, hogy az elem nem található, anélkül, hogy bármit is beírnék a keresőbe. Várom mielőbbi válaszokat!

2017. dec. 16. 14:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és van tárhelyem, azzal már próbálkoztam.
2017. dec. 16. 14:34
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Okoska!

Gondolom, mostanság kezdted el az internetezést, és ezért nem tudod: csak érvényes, ID vel fogsz tudni belépni. Az érvényes ID az az e-mail fiók+jelszó párosítás, amivel az adott eszköz regisztrálva lett.

2017. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A "pár szám" az nem a te gyönyörködtetésedre jelenik meg, hanem hibaüzenet, amire rákereshetsz a gugliban. Bár a Gugli Play hibaüzenetek világa kisség mocsaras :) És ahogy az előző írja, legyen felvéve a telón a gugli accountod, ha így se megy, a settings/applicationsban töröld a Play datáját és próbáld ismét.
2017. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:
Menj ki a szabadba kerékpározni!
2017. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig működött a Playboy áruházam évekig, csak most lett vele valami baj pár hónappal ezelőtt. Az e-mail címembe is regisztráltam, a többi tanácsot pedig nem nagyon értem. A kódot beírtam, de nem sikerült, nem adott ki semmit.
2017. dec. 17. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem is működne a "Playboy" áruházam, boldog ember lehetnék!


"Szerintetek mit csináljak, ha a telefonomon nem működik a Play áruház?"


Használd telefonálásra a telefont!


SZERVIZ MEGOLDJA!!!

2017. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!