Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két telefont hogyan tudok...

Két telefont hogyan tudok összekötni? Usb-vel vagy hogyan kell?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Minek?
2017. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sehogy
2017. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mért pont usb??

és mért akarod őket összekötni??

2017. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ma már minden telóban van OTG támogatás, azaz ha van USB kábeled, akkor elvileg el tudod érni az egyik teló tárhelyét a másikról.

De nem biztos, h ez kell neked

2017. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább írd le, mit szeretnél elérni.
2017. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
adatokat atmasolni.zenek kepek stb...
2017. dec. 16. 23:45
 7/9 anonim ***** válasza:
azt elvileg lehet, nem próbáltam még.
2017. dec. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha legalább az egyik tud OTG-t, akkor gondolom megoldható. (az hogy ma már mindben van, az barokkos túlzás, az enyémben például nincs, idén vettem)

Én úgy szoktam, hogy bemásolom számítógépre, aztán rá a másik telefonra. Idő igényesebb, te stabilan működik, ráér magában másolgatni. Meg hát amúgy sem gyakran van erre szükség.

Leginkább meg wifin át másolok, ha már minden be van állítva, nem bonyolultabb, mint a kábeleket dugdosni.

2017. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a 8-as írja: egyik telóról átküldöd gépre, onnan pedig a másik telóra. Bluetooth-on is lehet, de úgy sokkal tovább tart.
2017. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!