Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon nem tudom...

A telefonomon nem tudom bekapcsolni a wifi-t és a blootooth ot miért?

Figyelt kérdés
HArd resettel probalkoztam nem sikerült nem tudom bekapcsolni a wifit és a blootooth ot de miért, tegnap még rendben ment minden.

2017. dec. 16. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtál telefont, de szerintem ez egy bug. Sok mindent nem tudsz vele kezdeni, legfeljebb szoftverfrissítéssel.
2017. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kapcsold ki a repülőgép üzemmódot
2017. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs bekapcsolva és amikor hivni akarok azt irja, neha h a repölőgépmód be van kapcsolva, pedig nincs. es Htc e8
2017. dec. 17. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

A nanoSIM kártyát házilag vágtad bele, vagy a szolgáltatód adta? Tud érdekes dolgokat művelni a vágott SIM.

De ahogy írtam, ez lehet valamilyen szoftveres, vagy hardveres hiba is, én is találkoztam hasonlóval.


Ezt találtam például, ami segíthet:

" Update: After much research it appears that if your HTC One E8 the latest version of Android 5.0 Lollipop that there may be a problem with the firmware itself. You need to remove your HTC One E8's MicroSD card and restart the device. Now try connecting to the Wi-Fi network again. If it works, Great! Unfortunately, there is no permanent fix for this and you will have to use your device without a MicroSD card if you want to use the WiFi. Hopefully, Google will have a patch for this soon."


Ezt próbáld végig:

[link]

2017. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem segít, akkor leggyorsabb módsze az újrflashelés. Ez azt jelenti, hogy fogod az oprendszer gyári lemezképét, és egy programmal rámásolod az üres klszülékre.


Ehhez segítenek ezek az oldalak:

[link]

[link]


Pofon egyszerű, de első alkalommal nagy szívás lehet betanulni mi hogy van. Ha van egy ismerősöd, aki már csinált ilyet, az nagyon sokat segít.

2017. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!