Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibás lenne az iPhone kijelzője?

Hibás lenne az iPhone kijelzője?

Figyelt kérdés

Iphone 6-ról váltottam X-re és azt tapasztaltam ,hogy ha szemből nézem a kijelzőt akkor egy picit sárgás, ha oldalról nézem akkor szép fehér.A réginél ilyet nem tapasztaltam.

Mi lehet a gond?

Létezik ,hogy gyári hibás?



2017. dec. 16. 22:26
 1/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
OLED kijelző más technológia más belátási szög, és szín árnyalat...be lehet állítani esélyesen hogy hidegebb, vagy melegebb legyen a fehér színnél melegebbnél sárgás hidegebbnél kékes kicsit a beütése
2017. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Benéztem egy üzletbe pl. i8 plus-nál nem tapasztaltam ilyet.
2017. dec. 17. 15:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért nyúlnak bele abba ami jó? Valaki tapasztalt még ilyet? az összes X- el ez a helyzet?
2017. dec. 17. 15:17
 4/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ez nem belenyúlás...Az OLED technológia sokkal kisebb fogyasztású, és fejlettebb, mint az eddigi Iphoneoké. Az I8ban sem OLED van, hanem LCD ezért nem is lehet hasonlítani a kettőt.
2017. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ugyan ezt tapasztalom az X nél.Kicsit zavaró,leginkább este de hozzá lehet szokni.
2018. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!