Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok Vpn-t tenni a...

Hogy tudok Vpn-t tenni a telefonomra? (Galaxy s8)

Figyelt kérdés
A kollégiumba le van tiltva egy csomó oldal (indavideo,videa,stb). Proxysite-al is próbálkoztam de az hamar belassul. Ötleteket elfogadok, videót, bármit. Csak működjön!

2017. dec. 17. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ezzel.


[link]


Én asztalin használom, qrva jó.

De ha korlátolt is jó.

[link]


Igaz ZM-nél csak 3 v 4 országot kapsz ingyen. USA, UK, Románia, Hon kong. De ha nem konkrét kell simán fixen működik.


Az Inda csak magyar IP-vel megy ZM-el nem fog menni csak a Hola-val.


Remélem tudtam segíteni. Cserébe zöldezhetsz.


Am asztalira ajánlom még a TOR-t. Csak úgy zárójelben.

2017. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közbe megtaláltam a TOR Andridos verzióját is.


[link]


Szerintem ez a HOLA után a 2. legjobb VPN csak annyi van h nem TE választasz országot-t hanem a rendszer generál 1-et csatlakozásnál. Már mint egy fő sodratut és további 5 v 6 ip-réteget.


Tehát ez a gyakorlatban úgy fog kinézni h indulsz egy német ip-ról aztán ott lesz még angol, ukrán, indiai, görög... a rendszer által generálva.

2017. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ill az Orfox az, bocs.


[link]

2017. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!